Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=rB7EAV28UZs

Następny film


91-letni mjr Zbigniew Piasecki ps. "Czekolada" zaprasza na VIII Szczeciński Marsz Niepodległości

The right side of the Internet
1
257 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 02:58:04

Zaproszenie na VIII Szczeciński Marsz Niepodległości skierowane do mieszkańców #Szczecin i okolic od naszego Bohatera, 91-letniego mjra Zbigniewa Piaseckiego, harcerza Szarych Szeregów, powstańca warszawskiego. Wszystkich Państwa, którzy 11 listopada nie wybieracie się do Warszawy, zachęcamy do uczestnictwa w Szczecińskim Marszu Niepodległości, który rusza o godzinie 13:00 z Placu Orła Białego. Weźcie ze sobą rodzinę, biało-czerwone flagi i chodźcie z nami!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału The right side of the Internet

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 102,138 - 73,618,159 - 4,812 -
2019-09-03 Tue 102,156 +18 73,647,601 +29442 4,814 +2
2019-09-04 Wed 102,156 - 73,671,442 +23841 4,816 +2
2019-09-05 Thu 102,195 +39 73,698,506 +27064 4,816 -
2019-09-06 Fri 102,218 +23 73,717,184 +18678 4,818 +2
2019-09-07 Sat 102,254 +36 73,748,417 +31233 4,820 +2
2019-09-08 Sun 102,284 +30 73,773,436 +25019 4,820 -
2019-09-09 Mon 102,326 +42 73,815,235 +41799 4,821 +1
2019-09-10 Tue 102,364 +38 73,837,168 +21933 4,822 +1
2019-09-11 Wed 102,402 +38 73,864,625 +27457 4,822 -
2019-09-12 Thu 102,437 +35 73,889,639 +25014 4,822 -
2019-09-13 Fri 102,471 +34 73,916,953 +27314 4,821 -1
2019-09-14 Sat 102,500 +29 73,841,284 -75669 4,822 +1
2019-09-15 Sun 102,558 +58 73,890,600 +49316 4,823 +1
2019-09-16 Mon 102,567 +9 73,905,392 +14792 4,823 -
Podsumowanie ogółem +429 +287233 +11
Aktualizacja profilu za 3 godz. 10 min.

Następny film