Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-T0EIyDqFBA

Następny film


JĘZYK ANGIELSKI - NJO - losowe słowa oraz zwroty + gramatyka - Na żywo

Nauka Języków Obcych
Nauka Języków Obcych - 62 Wyświetleń
0
62 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-11 07:43:26

Język Angielski Szybka i skuteczna nauka języka angielskiego dzięki metodzie 1000 najczęściej używanych słów. Słówka można słuchać lub pobrać na google ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Nauka Języków Obcych

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-04 Thu 25,882 - 16,374,120 - 207 -
2019-07-05 Fri 25,900 +18 16,378,764 +4644 207 -
2019-07-06 Sat 25,911 +11 16,382,813 +4049 207 -
2019-07-07 Sun 25,917 +6 16,387,135 +4322 207 -
2019-07-08 Mon 25,943 +26 16,392,915 +5780 207 -
2019-07-09 Tue 25,963 +20 16,399,635 +6720 207 -
2019-07-10 Wed 25,976 +13 16,405,367 +5732 207 -
2019-07-11 Thu 25,990 +14 16,412,458 +7091 207 -
2019-07-12 Fri 26,007 +17 16,417,632 +5174 207 -
2019-07-13 Sat 26,023 +16 16,422,097 +4465 207 -
2019-07-14 Sun 26,032 +9 16,424,346 +2249 207 -
2019-07-15 Mon 26,052 +20 16,430,177 +5831 207 -
2019-07-16 Tue 26,079 +27 16,438,891 +8714 207 -
2019-07-17 Wed 26,086 +7 16,442,063 +3172 207 -
2019-07-18 Thu 26,101 +15 16,446,223 +4160 207 -
Podsumowanie ogółem +219 +72103 -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 45 min.