Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=KVyZjk0UzVs

Następny film

Gabi Gold I will survive
Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl
269 Wyświetleń

???? Lista Śląskich Szlagierów ???? - ???? Szlagierowe Radio 24/7 - Na żywo

7 Wyświetleń
Opublikowano 2019-12-02 01:02:13

Oficjalny kanał Lista Śląskich Szlagierów! Koncerty : 506 041 808 http://www.szlagierowysklep.pl SZLAGIEROWY SKLEP 507 177 337 WWW.SZLAGIEROWO.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-30 Sat 75,000 - 90,875,506 - 3,273 -
2019-12-01 Sun 75,200 +200 91,042,801 +167295 3,277 +4
2019-12-02 Mon 75,300 +100 91,106,709 +63908 3,278 +1
2019-12-03 Tue 75,300 - 91,702,980 +596271 3,279 +1
2019-12-04 Wed 75,400 +100 91,767,537 +64557 3,280 +1
2019-12-05 Thu 75,400 - 91,832,408 +64871 3,278 -2
2019-12-06 Fri 75,400 - 91,888,233 +55825 3,281 +3
2019-12-07 Sat 75,500 +100 92,013,711 +125478 3,280 -1
2019-12-08 Sun 75,600 +100 92,100,123 +86412 3,284 +4
2019-12-09 Mon 75,700 +100 92,158,381 +58258 3,289 +5
2019-12-10 Tue 75,700 - 92,225,727 +67346 3,286 -3
2019-12-11 Wed 75,800 +100 92,295,712 +69985 3,287 +1
2019-12-12 Thu 75,800 - 92,359,475 +63763 3,292 +5
2019-12-13 Fri 75,900 +100 92,465,743 +106268 3,291 -1
2019-12-14 Sat 76,000 +100 92,506,221 +40478 3,290 -1
Podsumowanie ogółem +1000 +1630715 +17
Aktualizacja profilu za 0 godz. 15 min.

Następny film

Gabi Gold I will survive
Lista Śląskich Szlagierów Szlagierowopl
269 Wyświetleń