hajTv
hajTv
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=SYLrvRcQCs4

DUO Z DZIEWCZYNĄ + WIDZOWIE * DODAJEMY ZA DARMO * W FORTNITE | hajTv - Na żywo

hajTv
hajTv - 3 Wyświetleń
0
3 Wyświetleń
Opublikowano 2019-11-09 12:29:12

DUO Z DZIEWCZYNĄ + WIDZOWIE * DODAJEMY ZA DARMO * W FORTNITE | hajTv NOWY SEZON, NOWA MAPA, SEZON 11 NADCHODZI, CUSTOMY, GRY ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału hajTv

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 96,200 - 1,808,254 - 231 -
2019-10-31 Thu 96,200 - 1,814,170 +5916 230 -1
2019-11-01 Fri 96,200 - 1,807,690 -6480 233 +3
2019-11-02 Sat 96,300 +100 1,816,908 +9218 232 -1
2019-11-03 Sun 96,600 +300 1,821,565 +4657 231 -1
2019-11-04 Mon 96,700 +100 1,823,282 +1717 230 -1
2019-11-05 Tue 96,700 - 1,815,986 -7296 232 +2
2019-11-06 Wed 96,700 - 1,812,389 -3597 233 +1
2019-11-07 Thu 96,700 - 1,817,215 +4826 234 +1
2019-11-08 Fri 96,800 +100 1,809,471 -7744 234 -
2019-11-09 Sat 96,900 +100 1,808,591 -880 233 -1
2019-11-10 Sun 97,100 +200 1,826,015 +17424 233 -
2019-11-11 Mon 97,600 +500 1,832,160 +6145 232 -1
2019-11-12 Tue 97,700 +100 1,828,087 -4073 232 -
2019-11-13 Wed 97,800 +100 1,833,576 +5489 233 +1
Podsumowanie ogółem +1600 +25322 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 52 min.