WAGON
WAGON
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=oXK8he38Dpk

GOTHIC 1 - MROCZNE TAJEMNICE ☠️ WYPRAWA NA BAGNA! - Na żywo

WAGON
WAGON - 17 Wyświetleń
0
17 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-15 10:21:44

Wesprzyj kanał zostając Zielonym Gałganiarzem! Chcesz zapodać wiadomość na ekranie? No to super! - https://tipanddonation.com/WAGON Wpłacając ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału WAGON

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 92,021 - 5,728,554 - 424 -
2019-05-07 Tue 92,136 +115 5,750,720 +22166 425 +1
2019-05-08 Wed 92,147 +11 5,757,146 +6426 427 +2
2019-05-09 Thu 92,157 +10 5,761,414 +4268 427 -
2019-05-10 Fri 92,239 +82 5,781,324 +19910 428 +1
2019-05-11 Sat 92,285 +46 5,803,561 +22237 430 +2
2019-05-12 Sun 92,317 +32 5,812,238 +8677 429 -1
2019-05-13 Mon 92,483 +166 5,836,456 +24218 431 +2
2019-05-14 Tue 92,603 +120 5,859,136 +22680 432 +1
2019-05-15 Wed 92,612 +9 5,868,456 +9320 433 +1
2019-05-16 Thu 92,581 -31 5,875,530 +7074 433 -
2019-05-17 Fri 92,606 +25 5,892,535 +17005 431 -2
2019-05-18 Sat 92,626 +20 5,896,146 +3611 433 +2
2019-05-19 Sun 92,612 -14 5,900,246 +4100 433 -
2019-05-20 Mon 92,617 +5 5,915,003 +14757 435 +2
Podsumowanie ogółem +596 +186449 +11
Aktualizacja profilu za 9 godz. 18 min.