Junajted
Junajted
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=r99tcJHNkqQ

CS:GO GLOBALNA OFENSYWA Z SZEJKAMI! - Na żywo

Junajted
Junajted - 42 Wyświetleń
0
42 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-12 03:10:56

Donate ▻ https://tipanddonation.com/Junajted Zostań Szejkiem ▻ Klikając wesprzyj obok subskrybuj :) Jak kupić Szejka innym sposobem?

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Junajted

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 496,512 - 88,949,402 - 803 -
2019-07-04 Thu 496,578 +66 89,010,393 +60991 804 +1
2019-07-05 Fri 496,673 +95 89,090,444 +80051 804 -
2019-07-06 Sat 496,736 +63 89,160,804 +70360 805 +1
2019-07-07 Sun 496,765 +29 89,197,178 +36374 805 -
2019-07-08 Mon 496,790 +25 89,222,007 +24829 805 -
2019-07-09 Tue 496,863 +73 89,310,892 +88885 806 +1
2019-07-10 Wed 496,901 +38 89,348,515 +37623 806 -
2019-07-11 Thu 496,927 +26 89,368,697 +20182 806 -
2019-07-12 Fri 496,947 +20 89,388,381 +19684 806 -
2019-07-13 Sat 496,945 -2 89,414,312 +25931 807 +1
2019-07-14 Sun 496,954 +9 89,463,442 +49130 807 -
2019-07-15 Mon 497,016 +62 89,559,581 +96139 808 +1
2019-07-16 Tue 497,040 +24 89,592,939 +33358 808 -
2019-07-17 Wed 497,055 +15 89,616,312 +23373 808 -
Podsumowanie ogółem +543 +666910 +5
Aktualizacja profilu za 0 godz. 11 min.