Bazylland
Bazylland
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Y3RnxAxfJ1Q

A Colorful Tractor cuts corn on Popcorn - Video for Kids & Babies | Animacje Traktory

Bazylland
Bazylland - 27 Wyświetleń
0
27 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-01 03:13:18

A Colorful Tractor cuts corn on Popcorn - Video for Kids & Babies | Animacje Traktory od #bazylland ►SUBSCRIBE: https://goo.gl/AvuYKe ►Store: https://store.bazylland.pl ►Facebook: https://www.facebook.com/Bazylland ►Bazylland: http://bazylland.pl ►Twitter: https://twitter.com/bazylland ►Sklep / Shop: http://bazylland.cupsell.pl See your favorite animation :) 0:00 Colorful tractor and corn 3:43 Red tractor and construction of the ski slope 7:24 garage of construction machinery learn the alphabet ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTU VWXYZ info: Bajki dla dzieci o traktorach, rolnikach i innych świetnych maszynach. Zobacz, jak zabawki ożywają! Film jest skierowany do najmłodszych dzieci, aby pobudzić wyobraźnię kolorowymi przedmiotami. Każdy odcinek pomoże Twojemu dziecku rozwinąć kreatywność i logiczne rozumowanie Fairy tales for children, farmers and other great machines. See how the toys come to life! Film directed for the youngest children, to stimulate their imagination with brightly colored objects. Each episode will develop your creativity and logical reasoning #bazylland #bazylCartons #tractorBazylland

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Bazylland

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 3,336,284 - 1,575,216,917 - 401 -
2019-05-07 Tue 3,340,390 +4106 1,576,967,107 +1750190 401 -
2019-05-08 Wed 3,345,674 +5284 1,578,975,684 +2008577 402 +1
2019-05-09 Thu 3,350,020 +4346 1,580,733,153 +1757469 403 +1
2019-05-10 Fri 3,354,786 +4766 1,582,662,562 +1929409 403 -
2019-05-11 Sat 3,359,742 +4956 1,584,719,784 +2057222 403 -
2019-05-12 Sun 3,365,289 +5547 1,587,013,713 +2293929 404 +1
2019-05-13 Mon 3,369,942 +4653 1,588,936,435 +1922722 404 -
2019-05-14 Tue 3,374,498 +4556 1,590,960,683 +2024248 404 -
2019-05-15 Wed 3,378,835 +4337 1,592,746,691 +1786008 404 -
2019-05-16 Thu 3,383,030 +4195 1,594,536,530 +1789839 405 +1
2019-05-17 Fri 3,387,048 +4018 1,596,269,856 +1733326 405 -
2019-05-18 Sat 3,390,977 +3929 1,598,008,177 +1738321 405 -
2019-05-19 Sun 3,395,076 +4099 1,599,776,041 +1767864 406 +1
2019-05-20 Mon 3,396,531 +1455 1,600,671,911 +895870 406 -
Podsumowanie ogółem +60247 +25454994 +5
Aktualizacja profilu za 9 godz. 42 min.