Kałach
Kałach
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ZgE_LLgF94M

A miało być tak pięknie ...- BlackIce | Hearts of Iron IV #5

Kałach
Kałach - 215 Wyświetleń
0
215 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 06:46:42

Czy Philippe Pétain będzie w stanie zapewnić przetrwanie Francji? Czy naród Francuski będzie na tyle silny, aby przeciwstawić się potężnym mocarstwom europy i podporządkować sobie Europe? Czy komunizm zaleje świat i kto go zatrzyma? Tego dowiemy się dopiero podczas trwania kampanii. A jaka jest wasza opinia na ten temat? Wyraźcie ja w komentarzach! Jeżeli spodobał Ci się materiał miło by było jakbyś go ocenił Tutaj są streamy ► https://goo.gl/rCtJ5n ➡️ Discord ► https://discord.gg/RkCjzvz Grupa KRL! ► https://goo.gl/9vlHwF Mój Fanpage ► https://goo.gl/LTnpnE Więcej materiałów z Hearts of Iron IV : https://goo.gl/MXR3S3 współpraca : vkontaktkalachkrl@gmail.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Kałach

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 68,458 - 28,917,705 - 1,909 -
2019-09-03 Tue 68,502 +44 28,946,559 +28854 1,910 +1
2019-09-04 Wed 68,563 +61 28,990,676 +44117 1,910 -
2019-09-05 Thu 68,558 -5 29,001,665 +10989 1,910 -
2019-09-06 Fri 68,603 +45 29,048,879 +47214 1,911 +1
2019-09-07 Sat 68,628 +25 29,057,253 +8374 1,911 -
2019-09-08 Sun 68,701 +73 29,111,277 +54024 1,913 +2
2019-09-09 Mon 68,720 +19 29,147,287 +36010 1,913 -
2019-09-10 Tue 68,741 +21 29,165,858 +18571 1,914 +1
2019-09-11 Wed 68,763 +22 29,209,215 +43357 1,914 -
2019-09-12 Thu 68,782 +19 29,227,717 +18502 1,914 -
2019-09-13 Fri 68,817 +35 29,284,050 +56333 1,915 +1
2019-09-14 Sat 68,843 +26 29,325,527 +41477 1,916 +1
2019-09-15 Sun 68,906 +63 29,382,097 +56570 1,917 +1
2019-09-16 Mon 68,924 +18 29,410,391 +28294 1,917 -
Podsumowanie ogółem +466 +492686 +8
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.