Między Nami
Między Nami
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=SFvIB3Mvd8A

Następny film


ADAM ZDRÓJKOWSKI - MA JAJA! | Między Nami

Między Nami
Między Nami - 252 Wyświetleń
0
252 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 07:24:04

➡ Subskrybuj: http://bit.ly/2r1D0ri ➡ Fanpage: https://www.facebook.com/miedzynamiyt/ ➡ Rozwiń po więcej ⤵ Prowadzący: Karol Osentowski i Karol Jankiewicz ----------------------------------------------------------------------------------------------

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Między Nami

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-23 Sat 56,400 - 3,339,016 - 92 -
2019-11-24 Sun 56,400 - 3,339,506 +490 92 -
2019-11-25 Mon 56,400 - 3,339,753 +247 92 -
2019-11-26 Tue 56,400 - 3,339,995 +242 92 -
2019-11-27 Wed 56,400 - 3,340,254 +259 92 -
2019-11-28 Thu 56,400 - 3,340,473 +219 92 -
2019-11-29 Fri 56,400 - 3,340,707 +234 92 -
2019-11-30 Sat 56,400 - 3,340,927 +220 92 -
2019-12-01 Sun 56,400 - 3,341,269 +342 92 -
2019-12-02 Mon 56,400 - 3,341,523 +254 92 -
2019-12-03 Tue 56,400 - 3,341,739 +216 92 -
2019-12-04 Wed 56,300 -100 3,342,004 +265 92 -
2019-12-05 Thu 56,300 - 3,342,224 +220 92 -
2019-12-06 Fri 56,300 - 3,342,481 +257 92 -
2019-12-07 Sat 56,300 - 3,342,653 +172 92 -
Podsumowanie ogółem -100 +3637 -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 59 min.