DeeJayPallaside
DeeJayPallaside
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NYspadLpKrU

Następny film


DeeJayPallaside
DeeJayPallaside - 401 Wyświetleń
1
401 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:04:32

Korzystasz z AdBlock'a? Ten film może być dla Ciebie! ► SUBSKRYBUJ : http://tinyurl.com/SubPls ► FANPAGE : http://www.facebook.com/DeeJayPallaside ► MAIL KONTAKTOWY : biznes.zizej@gmail.com ► SKLEP Z KOSZULKAMI : http://www.DeeJayPallaside.cupsell.p

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału DeeJayPallaside

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-12-02 Mon 1,730,000 - 201,878,761 - 2,933 -
2019-12-03 Tue 1,730,000 - 201,902,025 +23264 2,933 -
2019-12-04 Wed 1,730,000 - 201,928,352 +26327 2,933 -
2019-12-05 Thu 1,730,000 - 201,957,706 +29354 2,934 +1
2019-12-06 Fri 1,730,000 - 201,980,470 +22764 2,934 -
2019-12-07 Sat 1,730,000 - 202,007,814 +27344 2,934 -
2019-12-08 Sun 1,730,000 - 202,029,148 +21334 2,934 -
2019-12-09 Mon 1,730,000 - 202,049,862 +20714 2,934 -
2019-12-10 Tue 1,730,000 - 202,088,789 +38927 2,933 -1
2019-12-11 Wed 1,730,000 - 202,146,736 +57947 2,934 +1
2019-12-12 Thu 1,730,000 - 202,165,819 +19083 2,935 +1
2019-12-13 Fri 1,730,000 - 202,198,614 +32795 2,935 -
2019-12-14 Sat 1,730,000 - 202,224,882 +26268 2,935 -
2019-12-15 Sun 1,730,000 - 202,300,917 +76035 2,935 -
2019-12-16 Mon 1,730,000 - 202,314,761 +13844 2,935 -
Podsumowanie ogółem - +436000 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 12 min.

Następny film