AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=aoRiE9ma8TQ

AdBuster - ADR (felieton o lekkim zabarwieniu edukacyjnym)

AdBuster
AdBuster - 454 Wyświetleń
0
454 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:52

Cześć wszystkim! W dzisiejszym felietonie pragnę rozpocząć niełatwy temat reklamacji, dochodzenia swoich praw i dróg, które możemy w tej kwestii wybrać. Obejrzyjcie, może się przydać ;) Felieton powstał we współpracy z Polub Polubowne http://www.polubowne.gov.pl Po felietonie zapraszam na -FB http://www.facebook.pl/adbuster -INSTA http://wwwinstagram.com.adbunio Dzięki i do zobaczenia!

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-30 Mon 1,350,000 - 220,704,854 - 224 -
2019-10-01 Tue 1,350,000 - 220,988,296 +283442 225 +1
2019-10-02 Wed 1,350,000 - 221,161,367 +173071 225 -
2019-10-03 Thu 1,350,000 - 221,246,574 +85207 225 -
2019-10-04 Fri 1,350,000 - 221,306,935 +60361 225 -
2019-10-05 Sat 1,350,000 - 221,369,930 +62995 225 -
2019-10-06 Sun 1,350,000 - 221,404,843 +34913 225 -
2019-10-07 Mon 1,350,000 - 221,434,237 +29394 225 -
2019-10-08 Tue 1,350,000 - 221,459,390 +25153 225 -
2019-10-09 Wed 1,350,000 - 221,482,005 +22615 225 -
2019-10-10 Thu 1,350,000 - 221,504,308 +22303 225 -
2019-10-11 Fri 1,350,000 - 221,534,344 +30036 225 -
2019-10-12 Sat 1,350,000 - 221,555,293 +20949 225 -
2019-10-13 Sun 1,350,000 - 221,576,324 +21031 225 -
2019-10-14 Mon 1,350,000 - 221,598,756 +22432 225 -
Podsumowanie ogółem - +893902 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 34 min.