AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=nKEKbS2Vxtc

AdBuster - JUNAK'O'NFRONTACJA (wyprawa Poznań-Porto-Poznań "chińskim" motorem) VW#10

AdBuster
AdBuster - 744 Wyświetleń
0
744 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:51

Wyprawa dobiegła końca i zakończyła się sukcesem. Nie wiem jak Wy, ale ja potwierdzam swoją własną teorię o niektórych sprzętach z Chin. Nieważne kto produkuje, ważne kto nadzoruje produkcję! Nieco pełniejszą, tekstową wersję relacji znajdziecie u mnie na facebooku: http://www.facebook.com/adbuster -ZAPRASZAM, BO LUBIE PISAĆ, jest też trochę więcej faktów, niż w filmie ;) Specyfikacja techniczna sprzętów: -Junak M12 Vintage; poj. 125 ccm; 10KM; spalanie około 3l/100km -Nawigacja TOMTOM Rider; najlepsza nawigacja dla motocyklistów! (https://www.tomtom.com/pl_pl/drive/motorcycle/) -Hamaki LESOVIK (http://lesovik.eu/sklep/hamak-ultralight-2-ch/); wspaniałe sprzęty podróżne, mieszczą się w kieszeni cargo -ADRENALINE; najważniejszy sprzęt!: wodoszczelny kombinezon -buty Alpinestars SMX-6 v2; jeden z najlepszych elementów wyposażenia, choć uległy spaleniu od rury -namiot Fresh&Black; trochę przemakał od rosy :( Warto było. Po stokroć warto. Polecam ten sposób podróżowania. Nauczyłem się wiele i niestety przepadłem. Teraz będę musiał robić podobną wyprawę co roku. I po co mi to było? ;) Zajrzyjcie jeszcze na instagram @adbunio, tam więcej nietypowych rzeczy: -http://www.instagram.com/adbunio

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-30 Mon 1,350,000 - 220,704,854 - 224 -
2019-10-01 Tue 1,350,000 - 220,988,296 +283442 225 +1
2019-10-02 Wed 1,350,000 - 221,161,367 +173071 225 -
2019-10-03 Thu 1,350,000 - 221,246,574 +85207 225 -
2019-10-04 Fri 1,350,000 - 221,306,935 +60361 225 -
2019-10-05 Sat 1,350,000 - 221,369,930 +62995 225 -
2019-10-06 Sun 1,350,000 - 221,404,843 +34913 225 -
2019-10-07 Mon 1,350,000 - 221,434,237 +29394 225 -
2019-10-08 Tue 1,350,000 - 221,459,390 +25153 225 -
2019-10-09 Wed 1,350,000 - 221,482,005 +22615 225 -
2019-10-10 Thu 1,350,000 - 221,504,308 +22303 225 -
2019-10-11 Fri 1,350,000 - 221,534,344 +30036 225 -
2019-10-12 Sat 1,350,000 - 221,555,293 +20949 225 -
2019-10-13 Sun 1,350,000 - 221,576,324 +21031 225 -
2019-10-14 Mon 1,350,000 - 221,598,756 +22432 225 -
Podsumowanie ogółem - +893902 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 34 min.