AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=ME_Npl-BhWU

AdBuster - Key Finder, Wake Up! (TELE.ZA.KUPY #2)

AdBuster
AdBuster - 569 Wyświetleń
0
569 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:48

W dzisiejszym odcinku! Zestaw gadżetów z TELE.ZA.KUP'ÓW! Znajdowacz Kluczy, Obudź się oraz obiektywnie najtańsze obiektywy do smartfołna. Czy to wszystko ma sens? Sprawdźcie to sobie! :) A po filmie zapraszam na: FEJS: http://www.facebook.pl/adbuster INSTA http://www.instagram.com/adbunio (@adbunio) ...no i wiadomo - subskrybujcie po więcej filmów :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-21 Thu 1,350,000 - 222,600,167 - 229 -
2019-11-22 Fri 1,350,000 - 222,618,525 +18358 229 -
2019-11-23 Sat 1,350,000 - 222,639,762 +21237 229 -
2019-11-24 Sun 1,350,000 - 222,660,521 +20759 229 -
2019-11-25 Mon 1,350,000 - 222,677,319 +16798 229 -
2019-11-26 Tue 1,350,000 - 222,689,934 +12615 229 -
2019-11-27 Wed 1,350,000 - 222,704,470 +14536 230 +1
2019-11-28 Thu 1,350,000 - 222,891,636 +187166 230 -
2019-11-29 Fri 1,350,000 - 222,969,468 +77832 231 +1
2019-11-30 Sat 1,350,000 - 223,160,585 +191117 231 -
2019-12-01 Sun 1,350,000 - 223,251,022 +90437 231 -
2019-12-02 Mon 1,350,000 - 223,322,914 +71892 231 -
2019-12-03 Tue 1,350,000 - 223,371,352 +48438 231 -
2019-12-04 Wed 1,350,000 - 223,394,813 +23461 231 -
2019-12-05 Thu 1,350,000 - 223,414,101 +19288 231 -
Podsumowanie ogółem - +813934 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 55 min.