AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-qRva6kAY1o

Następny film

AdBuster - OXYKONFRONTACJA
AdBuster
490 Wyświetleń

AdBuster - konfrontacja ANTYSZCZEKOWA (TELE.ZA.KUPY #3)

AdBuster
AdBuster - 439 Wyświetleń
0
439 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:48

AdBuster założył obrożę i SZCZEKA! [ZOBACZ MEMY]. W skrócie: czy obroża antyszczekowa z telezakupów powstrzyma MNIE przed szczekaniem? Czy powstrzyma PSA przed szczekaniem? Sprawdźcie to! INSTA AUTORA: @adbunio INSTA PSA AUTORA @pudeleczek FANPAG: http://www.facebook.com/adbuster Zapraszam do subskrybowania kanału i zostawienia po sobie śladu w postaci łapki w górę! :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-11 Sat 1,334,351 - 210,068,625 - 210 -
2019-05-12 Sun 1,334,368 +17 210,104,627 +36002 210 -
2019-05-13 Mon 1,334,368 - 210,142,702 +38075 210 -
2019-05-14 Tue 1,334,364 -4 210,168,162 +25460 210 -
2019-05-15 Wed 1,334,366 +2 210,193,403 +25241 210 -
2019-05-16 Thu 1,334,353 -13 210,219,800 +26397 210 -
2019-05-17 Fri 1,334,361 +8 210,241,114 +21314 210 -
2019-05-18 Sat 1,334,297 -64 210,259,018 +17904 210 -
2019-05-19 Sun 1,334,230 -67 210,277,593 +18575 210 -
2019-05-20 Mon 1,334,214 -16 210,295,695 +18102 210 -
2019-05-21 Tue 1,334,329 +115 210,565,992 +270297 211 +1
2019-05-22 Wed 1,334,488 +159 210,695,525 +129533 211 -
2019-05-23 Thu 1,334,477 -11 210,918,126 +222601 212 +1
2019-05-24 Fri 1,334,480 +3 211,029,977 +111851 212 -
2019-05-25 Sat 1,334,456 -24 211,069,286 +39309 212 -
Podsumowanie ogółem +105 +1000661 +2
Aktualizacja profilu za 8 godz. 56 min.