AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=-qRva6kAY1o

AdBuster - konfrontacja ANTYSZCZEKOWA (TELE.ZA.KUPY #3)

AdBuster
AdBuster - 462 Wyświetleń
0
462 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:48

AdBuster założył obrożę i SZCZEKA! [ZOBACZ MEMY]. W skrócie: czy obroża antyszczekowa z telezakupów powstrzyma MNIE przed szczekaniem? Czy powstrzyma PSA przed szczekaniem? Sprawdźcie to! INSTA AUTORA: @adbunio INSTA PSA AUTORA @pudeleczek FANPAG: http://www.facebook.com/adbuster Zapraszam do subskrybowania kanału i zostawienia po sobie śladu w postaci łapki w górę! :)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-02 Wed 1,350,000 - 221,161,367 - 225 -
2019-10-03 Thu 1,350,000 - 221,246,574 +85207 225 -
2019-10-04 Fri 1,350,000 - 221,306,935 +60361 225 -
2019-10-05 Sat 1,350,000 - 221,369,930 +62995 225 -
2019-10-06 Sun 1,350,000 - 221,404,843 +34913 225 -
2019-10-07 Mon 1,350,000 - 221,434,237 +29394 225 -
2019-10-08 Tue 1,350,000 - 221,459,390 +25153 225 -
2019-10-09 Wed 1,350,000 - 221,482,005 +22615 225 -
2019-10-10 Thu 1,350,000 - 221,504,308 +22303 225 -
2019-10-11 Fri 1,350,000 - 221,534,344 +30036 225 -
2019-10-12 Sat 1,350,000 - 221,555,293 +20949 225 -
2019-10-13 Sun 1,350,000 - 221,576,324 +21031 225 -
2019-10-14 Mon 1,350,000 - 221,598,756 +22432 225 -
2019-10-15 Tue 1,350,000 - 221,617,991 +19235 225 -
2019-10-16 Wed 1,350,000 - 221,634,474 +16483 225 -
Podsumowanie ogółem - +473107 -
Aktualizacja profilu za 4 godz. 33 min.