AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=V5pAN4I82b4

Następny film


AdBuster - konfrontacja MONTAŃSKA (ft. ROJO)

AdBuster
AdBuster - 559 Wyświetleń
0
559 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:55

Dość niezwykły, nawet jak na moje relacje z podróży, film. Zapis wyprawy do Montany z Rojsonem. Wyprawy śladem twórców Far Cry 5 - najnowszej produkcji ze stajni Ubisoftu. Choć nie było łatwo, wspomnienia zostaną na zawsze, a wraz z nimi ten film. Zapraszam do obejrzenia wyprawy moimi oczami, jeśli widzieliście ją już oczami Roja. Zapraszam też na oficjalną stronę gry i jej twórców: https://www.ubisoft.com/pl-pl/ ...i na fanpage gry: https://www.facebook.com/PolskaFarcry/ ************ കുറിപ്പ്. ശ്രദ്ധേയനായ ഒരു ചെറിയ രഹസ്യം ഈ സിനിമയിൽ അടങ്ങിയിരിക്കുന്നു. വളരെ. ശ്രദ്ധിക്കൂ.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 1,333,502 - 209,509,796 - 209 -
2019-05-07 Tue 1,333,673 +171 209,557,097 +47301 209 -
2019-05-08 Wed 1,333,727 +54 209,589,928 +32831 209 -
2019-05-09 Thu 1,334,108 +381 209,869,951 +280023 210 +1
2019-05-10 Fri 1,334,244 +136 210,013,315 +143364 210 -
2019-05-11 Sat 1,334,351 +107 210,068,625 +55310 210 -
2019-05-12 Sun 1,334,368 +17 210,104,627 +36002 210 -
2019-05-13 Mon 1,334,368 - 210,142,702 +38075 210 -
2019-05-14 Tue 1,334,364 -4 210,168,162 +25460 210 -
2019-05-15 Wed 1,334,366 +2 210,193,403 +25241 210 -
2019-05-16 Thu 1,334,353 -13 210,219,800 +26397 210 -
2019-05-17 Fri 1,334,361 +8 210,241,114 +21314 210 -
2019-05-18 Sat 1,334,297 -64 210,259,018 +17904 210 -
2019-05-19 Sun 1,334,230 -67 210,277,593 +18575 210 -
2019-05-20 Mon 1,334,215 -15 210,289,986 +12393 210 -
Podsumowanie ogółem +713 +780190 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.