AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=X6WlNHdtRr0

AdBuster - konfrontacja PATTEX (Jeep vs. Klej)

AdBuster
AdBuster - 555 Wyświetleń
0
555 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:41

W dzisiejszej, niecodziennej konfrontacji powtórzę eksperyment z reklamowego filmiku Pattex One For All. Czy Jeep jest w stanie wyrwać płytę ze ściany? Sprawdź! Tutaj zobaczycie oficjalny film JANUSZY Z PATTEXA: https://www.youtube.com/watch?v=Ecxryv6L7rk Zajrzyj potem na http:www.facebook.com/adbuster ...oraz http:www.instagram.com/adbunio Do zobaczenia w następnym odcinku! Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco ;)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-04 Mon 1,350,000 - 222,054,445 - 226 -
2019-11-05 Tue 1,350,000 - 222,064,124 +9679 226 -
2019-11-06 Wed 1,350,000 - 222,074,070 +9946 226 -
2019-11-07 Thu 1,350,000 - 222,083,914 +9844 226 -
2019-11-08 Fri 1,350,000 - 222,094,078 +10164 226 -
2019-11-09 Sat 1,350,000 - 222,108,169 +14091 227 +1
2019-11-10 Sun 1,350,000 - 222,155,573 +47404 227 -
2019-11-11 Mon 1,350,000 - 222,176,306 +20733 227 -
2019-11-12 Tue 1,350,000 - 222,274,843 +98537 228 +1
2019-11-13 Wed 1,350,000 - 222,318,595 +43752 228 -
2019-11-14 Thu 1,350,000 - 222,338,660 +20065 228 -
2019-11-15 Fri 1,350,000 - 222,357,909 +19249 228 -
2019-11-16 Sat 1,350,000 - 222,369,080 +11171 228 -
2019-11-17 Sun 1,350,000 - 222,380,390 +11310 228 -
2019-11-18 Mon 1,350,000 - 222,391,269 +10879 229 +1
Podsumowanie ogółem - +336824 +3
Aktualizacja profilu za 6 godz. 19 min.