AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=eF33UHWRAwA

AdBuster - konfrontacja VISION HD (TELE.ZA.KUPY)

AdBuster
AdBuster - 509 Wyświetleń
0
509 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:47

W dzisiejszych TELE-ZA-KUPACH coś, co bardzo chce być praktycznym motoryzacyjnym gadżetem. Mianowicie Day and Night Vision HD! NIEBEZPIECZNE ŚWIATŁO już nigdy nie sprawi, że będziesz machał przeszczepami jak przygłup! To powinno być oczywiste, ale na wszelki wypadek oświadczam, że film nie ma zamiaru urazić żadnej marki, firmy, grupy etnicznej, rasowej ;) czy też narodowościowej. Cytowane reklamy mogą nie być reklamą testowanego produktu, a jedynie podobnego. Bo tak se wymyśliłem. źródła cytowanych reklam: - https://www.youtube.com/watch?v=XXs_dyaPrN4 - https://www.youtube.com/watch?v=92lb5hH5XJM&t=17s Dzięki za SUBSKRYPCJE i obejrzenie odcinka! Do zobaczenia w następnym! Zajrzyj też na: -INSTAGRAM http://www.instagram.com/adbunio -FANPAGE http://www.facebook.com/adbuster

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-11 Tue 1,333,806 - 212,132,960 - 214 -
2019-06-12 Wed 1,333,788 -18 212,183,693 +50733 214 -
2019-06-13 Thu 1,333,667 -121 212,327,782 +144089 215 +1
2019-06-14 Fri 1,333,669 +2 212,426,772 +98990 215 -
2019-06-15 Sat 1,333,605 -64 212,465,063 +38291 215 -
2019-06-16 Sun 1,333,562 -43 212,493,670 +28607 215 -
2019-06-17 Mon 1,333,550 -12 212,517,774 +24104 215 -
2019-06-18 Tue 1,333,497 -53 212,541,299 +23525 215 -
2019-06-19 Wed 1,333,468 -29 212,563,671 +22372 215 -
2019-06-20 Thu 1,333,398 -70 212,748,097 +184426 216 +1
2019-06-21 Fri 1,333,544 +146 212,872,397 +124300 216 -
2019-06-22 Sat 1,333,607 +63 212,924,526 +52129 216 -
2019-06-23 Sun 1,333,609 +2 212,960,245 +35719 216 -
2019-06-24 Mon 1,333,625 +16 212,992,496 +32251 216 -
2019-06-25 Tue 1,333,649 +24 213,008,750 +16254 216 -
Podsumowanie ogółem -157 +875790 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 13 min.