AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=eF33UHWRAwA

Następny film

AdBuster - Flex Tape vs CZOŁG!
AdBuster
12 Wyświetleń

AdBuster - konfrontacja VISION HD (TELE.ZA.KUPY)

AdBuster
AdBuster - 538 Wyświetleń
0
538 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:47

W dzisiejszych TELE-ZA-KUPACH coś, co bardzo chce być praktycznym motoryzacyjnym gadżetem. Mianowicie Day and Night Vision HD! NIEBEZPIECZNE ŚWIATŁO już nigdy nie sprawi, że będziesz machał przeszczepami jak przygłup! To powinno być oczywiste, ale na ws

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-25 Mon 1,350,000 - 222,677,319 - 229 -
2019-11-26 Tue 1,350,000 - 222,689,934 +12615 229 -
2019-11-27 Wed 1,350,000 - 222,704,470 +14536 230 +1
2019-11-28 Thu 1,350,000 - 222,891,636 +187166 230 -
2019-11-29 Fri 1,350,000 - 222,969,468 +77832 231 +1
2019-11-30 Sat 1,350,000 - 223,160,585 +191117 231 -
2019-12-01 Sun 1,350,000 - 223,251,022 +90437 231 -
2019-12-02 Mon 1,350,000 - 223,322,914 +71892 231 -
2019-12-03 Tue 1,350,000 - 223,371,352 +48438 231 -
2019-12-04 Wed 1,350,000 - 223,394,813 +23461 231 -
2019-12-05 Thu 1,350,000 - 223,414,101 +19288 231 -
2019-12-06 Fri 1,350,000 - 223,432,296 +18195 231 -
2019-12-07 Sat 1,350,000 - 223,449,591 +17295 231 -
2019-12-08 Sun 1,350,000 - 223,478,723 +29132 231 -
2019-12-09 Mon 1,350,000 - 223,491,491 +12768 231 -
Podsumowanie ogółem - +814172 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 54 min.

Następny film

AdBuster - Flex Tape vs CZOŁG!
AdBuster
12 Wyświetleń