AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=v26kEaNDSFo

AdBuster - potencjalnie szkodliwa konfrontacja Airwick

AdBuster
AdBuster - 672 Wyświetleń
0
672 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:49

W moje ręce wpadła puszka aerozolu Airwick Pure. Pachniał ładnie, ale lektura etykiety przyprawiła mnie o dreszcze... Później znalazłem reklamę tego produktu i tak zrodził się pomysł na film. Film jest efektem moich przemyśleń i zawiera pytania, które pojawiły się po drodze w mojej głowie. Z pozoru zwykły odświeżacz, a poruszył kilka filozoficznych kwestii: -dlaczego ostrzeżenie przed potencjalnie niebezpiecznymi związkami chemicznymi w jednych przypadkach jest obowiązkowe, a w innych nie? -która trucizna jest "legalniejsza"? -dlaczego obrót potencjalnie niebezpiecznymi substancjami raz jest kontrolowany (papierosy, alkohol), a raz nie (odświeżacze powietrza, "krety" i inna chemia domowa), choć obie mogą nawet zabić, jak sami przyznają producenci? FELIETON o "legalu": https://www.youtube.com/watch?v=E88e7RNA04E&t=77s Zajrzyj też na: FEJS: http://www.facebook.com/adbuster INSTA @adbunio: http://www.instagram.com/adbunio ...i koniecznie zostaw subskrypcję, może się przydać ;)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-03 Sun 1,350,000 - 222,042,787 - 226 -
2019-11-04 Mon 1,350,000 - 222,054,445 +11658 226 -
2019-11-05 Tue 1,350,000 - 222,064,124 +9679 226 -
2019-11-06 Wed 1,350,000 - 222,074,070 +9946 226 -
2019-11-07 Thu 1,350,000 - 222,083,914 +9844 226 -
2019-11-08 Fri 1,350,000 - 222,094,078 +10164 226 -
2019-11-09 Sat 1,350,000 - 222,108,169 +14091 227 +1
2019-11-10 Sun 1,350,000 - 222,155,573 +47404 227 -
2019-11-11 Mon 1,350,000 - 222,176,306 +20733 227 -
2019-11-12 Tue 1,350,000 - 222,274,843 +98537 228 +1
2019-11-13 Wed 1,350,000 - 222,318,595 +43752 228 -
2019-11-14 Thu 1,350,000 - 222,338,660 +20065 228 -
2019-11-15 Fri 1,350,000 - 222,357,909 +19249 228 -
2019-11-16 Sat 1,350,000 - 222,369,080 +11171 228 -
2019-11-17 Sun 1,350,000 - 222,380,390 +11310 228 -
Podsumowanie ogółem - +337603 +2
Aktualizacja profilu za 7 godz. 8 min.