AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=NEFKkVblNrk

Następny film


AdBuster - SMOKfrontacja MSI (DARYLOSU #7)

AdBuster
AdBuster - 569 Wyświetleń
0
569 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:53

Cześć wszystkim! W dzisiejszym odcinku serii #DARYLOSU coś nie z tej Ziemi: "mały" laptop od MSI. Odcinek totalnie sponsorowany! ;) Dlatego np. wyłączyłem reklamy pod filmem. No i mam dla Was konkurs z fajnymi nagrodami dla kreatywnych. W jaką grę zagrałbyś na takim kompie. Odpowiedź uzasadnij ;) Jak w szkole. Ale tu zamiast oceny, może trafić się jedna z dwóch nagród: fotel gamingowy od MSI, albo zestaw akcesoriów. Wybieramy najbardziej kreatywne, najbardziej błyskotliwe, albo najbardziej dowcipne odpowiedzi! Nie trzeba się rozpisywać. Czasem jedno zdanie wygrywa z dziesięcioma. A nieraz jest odwrotnie. To już Wasze zadanie! Konkurs TYLKO TU: http://bit.ly/konkursMSI Szczegóły końcowej planszy filmu znajdziecie tu: http://promocje.msi.com/promotions/xmas2017/ W filmie wykorzystałem kilka klipów z hollywoodzkich produkcji, oto one, gdyby ktoś pytał: - Gra o Tron - The Time Machine (1960) - Get the Gringo Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie! A później zapraszam w moje miejsca: -INSTA http://www.instagram.com/adbunio -FEJS http://www.facebook.com/adbuster ...i oczywiście: SUBSKRYBUJ KANAŁ, aby nie przegapić kolejnych odcinków! ;)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 1,342,661 - 217,922,613 - 222 -
2019-09-08 Sun 1,342,665 +4 217,935,589 +12976 222 -
2019-09-09 Mon 1,343,702 +1037 218,227,229 +291640 223 +1
2019-09-10 Tue 1,345,491 +1789 218,582,881 +355652 223 -
2019-09-11 Wed 1,347,362 +1871 218,873,616 +290735 223 -
2019-09-12 Thu 1,350,441 +3079 219,229,724 +356108 223 -
2019-09-13 Fri 1,351,576 +1135 219,392,165 +162441 223 -
2019-09-14 Sat 1,352,712 +1136 219,564,035 +171870 223 -
2019-09-15 Sun 1,353,280 +568 219,691,181 +127146 223 -
2019-09-16 Mon 1,353,701 +421 219,806,197 +115016 223 -
2019-09-17 Tue 1,354,038 +337 219,895,893 +89696 223 -
2019-09-18 Wed 1,350,000 -4038 219,992,062 +96169 223 -
2019-09-19 Thu 1,350,000 - 220,057,773 +65711 223 -
2019-09-20 Fri 1,350,000 - 220,116,377 +58604 223 -
2019-09-21 Sat 1,350,000 - 220,155,801 +39424 223 -
Podsumowanie ogółem +7339 +2233188 +1
Aktualizacja profilu za 6 godz. 20 min.