AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=mFsbar87jeg

AdBuster - SNOWFRONTACJA (Vlog Wakacyjny VW#11)

AdBuster
AdBuster - 673 Wyświetleń
0
673 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:54

Rejon: Val di Fiemme, Włochy Miejsce noclegu: Moena Transport: Mercedes Vito z półmilionowym przebiegiem Czas: 2-9.III.2018 Typ: deska Sezon: 3 Gleby niekontrolowane: 3 Gleby kontrolowane: b.d. Fun: 10/10! Pozdrowienia dla: Igi Bondarenko ze stoku :) Kto powiedział, że Vlog Wakacyjny musi być w wakacje? Co roku jeżdżę do Val di Fiemme, żeby przekonać się, że nauka jazdy na desce zaledwie raz w roku to zdecydowanie za mało :) Zapraszam na krótką impresję z wyjazdu, na którym testowałem różne rzeczy, głównie wytrzymałość kasku #ilovehelmets i idealnego na te warunki smartofna HTC U11! Dzięki za obejrzenie, za łapkę w górę i w dół i za subskrypcję! FEJS http://www.facebook.com/adbuster INSTA @adbunio http://www.instagram.com/adbunio

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-10 Mon 1,333,837 - 212,044,294 - 214 -
2019-06-11 Tue 1,333,806 -31 212,132,960 +88666 214 -
2019-06-12 Wed 1,333,788 -18 212,183,693 +50733 214 -
2019-06-13 Thu 1,333,667 -121 212,327,782 +144089 215 +1
2019-06-14 Fri 1,333,669 +2 212,426,772 +98990 215 -
2019-06-15 Sat 1,333,605 -64 212,465,063 +38291 215 -
2019-06-16 Sun 1,333,562 -43 212,493,670 +28607 215 -
2019-06-17 Mon 1,333,550 -12 212,517,774 +24104 215 -
2019-06-18 Tue 1,333,497 -53 212,541,299 +23525 215 -
2019-06-19 Wed 1,333,468 -29 212,563,671 +22372 215 -
2019-06-20 Thu 1,333,398 -70 212,748,097 +184426 216 +1
2019-06-21 Fri 1,333,544 +146 212,872,397 +124300 216 -
2019-06-22 Sat 1,333,607 +63 212,924,526 +52129 216 -
2019-06-23 Sun 1,333,609 +2 212,960,245 +35719 216 -
2019-06-24 Mon 1,333,625 +16 212,992,496 +32251 216 -
Podsumowanie ogółem -212 +948202 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.