AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=JaGzEne3DNk

Następny film


AdBuster Testuje #5 [DARYLOSU #1] Oral-B z... bluetoothem?!

AdBuster
AdBuster - 531 Wyświetleń
0
531 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:39

Zebrało się 5 paczek z DARAMILOSU, więc jest odcinek! ;) Nowa seria, nowy odcinek będzie na każde 5 nowych paczek (taki jest plan). A w pierwszym istne szaleństwo technologiczne: Oral-B 7000, czyli szczoteczka z łącznością BLUETOOTH... Tak. Sprawdziłem to

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-27 Wed 1,350,000 - 222,704,470 - 230 -
2019-11-28 Thu 1,350,000 - 222,891,636 +187166 230 -
2019-11-29 Fri 1,350,000 - 222,969,468 +77832 231 +1
2019-11-30 Sat 1,350,000 - 223,160,585 +191117 231 -
2019-12-01 Sun 1,350,000 - 223,251,022 +90437 231 -
2019-12-02 Mon 1,350,000 - 223,322,914 +71892 231 -
2019-12-03 Tue 1,350,000 - 223,371,352 +48438 231 -
2019-12-04 Wed 1,350,000 - 223,394,813 +23461 231 -
2019-12-05 Thu 1,350,000 - 223,414,101 +19288 231 -
2019-12-06 Fri 1,350,000 - 223,432,296 +18195 231 -
2019-12-07 Sat 1,350,000 - 223,449,591 +17295 231 -
2019-12-08 Sun 1,350,000 - 223,478,723 +29132 231 -
2019-12-09 Mon 1,350,000 - 223,491,491 +12768 231 -
2019-12-10 Tue 1,350,000 - 223,508,097 +16606 231 -
2019-12-11 Wed 1,350,000 - 223,524,627 +16530 231 -
Podsumowanie ogółem - +820157 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 58 min.