AdBuster
AdBuster
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=JaGzEne3DNk

AdBuster Testuje #5 [DARYLOSU #1] Oral-B z... bluetoothem?!

AdBuster
AdBuster - 515 Wyświetleń
0
515 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:43:39

Zebrało się 5 paczek z DARAMILOSU, więc jest odcinek! ;) Nowa seria, nowy odcinek będzie na każde 5 nowych paczek (taki jest plan). A w pierwszym istne szaleństwo technologiczne: Oral-B 7000, czyli szczoteczka z łącznością BLUETOOTH... Tak. Sprawdziłem to. Zapraszam na http://www.facebook.com/adbuster I na http://www.instagram.com/adbunio Fragment programu "Idol" - telewizja Polsat Muzyka - tym razem na pewno na darmowej licencji Chris Zabriskie: It's Always Too Late to Start Over i Direct to Video – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: http://chriszabriskie.com/dtv/ Wykonawca: http://chriszabriskie.com/ Kevin MacLeod: Babylon - Disco Ultralounge – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/) Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100314 Wykonawca: http://incompetech.com/

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AdBuster

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-05 Thu 1,342,716 - 217,880,407 - 222 -
2019-09-06 Fri 1,342,705 -11 217,896,828 +16421 222 -
2019-09-07 Sat 1,342,661 -44 217,922,613 +25785 222 -
2019-09-08 Sun 1,342,665 +4 217,935,589 +12976 222 -
2019-09-09 Mon 1,343,702 +1037 218,227,229 +291640 223 +1
2019-09-10 Tue 1,345,491 +1789 218,582,881 +355652 223 -
2019-09-11 Wed 1,347,362 +1871 218,873,616 +290735 223 -
2019-09-12 Thu 1,350,441 +3079 219,229,724 +356108 223 -
2019-09-13 Fri 1,351,576 +1135 219,392,165 +162441 223 -
2019-09-14 Sat 1,352,712 +1136 219,564,035 +171870 223 -
2019-09-15 Sun 1,353,280 +568 219,691,181 +127146 223 -
2019-09-16 Mon 1,353,701 +421 219,806,197 +115016 223 -
2019-09-17 Tue 1,354,038 +337 219,895,893 +89696 223 -
2019-09-18 Wed 1,350,000 -4038 219,992,062 +96169 223 -
2019-09-19 Thu 1,350,000 - 220,057,773 +65711 223 -
Podsumowanie ogółem +7284 +2177366 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.