lukaszkowy
lukaszkowy
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Jv24IKBqzdk

Następny film


Akcent - Gwiazda - Lukaszkowy Wokal + akordeon cover

lukaszkowy
lukaszkowy - 356 Wyświetleń
0
356 Wyświetleń
Opublikowano 2018-07-20 07:34:56

Pierwsza piosenka z przyszłej płyty :) Tu już raczej na poważnie :) OFICJALNA STRONA: http://www.facebook.com/lukaszkowy

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału lukaszkowy

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-07-03 Wed 22,351 - 9,719,817 - 231 -
2019-07-04 Thu 22,354 +3 9,720,786 +969 231 -
2019-07-05 Fri 22,350 -4 9,721,901 +1115 231 -
2019-07-06 Sat 22,353 +3 9,723,122 +1221 231 -
2019-07-07 Sun 22,355 +2 9,724,829 +1707 231 -
2019-07-08 Mon 22,358 +3 9,726,132 +1303 231 -
2019-07-09 Tue 22,358 - 9,727,180 +1048 231 -
2019-07-10 Wed 22,361 +3 9,728,353 +1173 231 -
2019-07-11 Thu 22,363 +2 9,729,399 +1046 231 -
2019-07-12 Fri 22,364 +1 9,730,510 +1111 231 -
2019-07-13 Sat 22,367 +3 9,731,588 +1078 231 -
2019-07-14 Sun 22,368 +1 9,733,400 +1812 231 -
2019-07-15 Mon 22,370 +2 9,734,816 +1416 231 -
2019-07-16 Tue 22,371 +1 9,735,513 +697 231 -
2019-07-17 Wed 22,373 +2 9,736,912 +1399 231 -
Podsumowanie ogółem +22 +17095 -
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film