TheNitroZyniak
TheNitroZyniak
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=nsLAgXlfVl0

Następny film


AMBITNY LIVE Z JEDZENIA ROGALIKÓW Z CZEKOLADĄ

TheNitroZyniak
TheNitroZyniak - 575 Wyświetleń
1
575 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:30:51

nowa grupa na fejsie!: https://www.facebook.com/groups/przyjacielenitra Donate: https://tipanddonation.com/thenitrozyniak Ankieta: http://www.strawpoll.me/15066128 Paypal donate: https://streamlabs.com/thenitrozyniak1 Zostaw łapkę w góre, oglądaj, rozmawiaj na czacie i sie baw dobrze Najlepszy Jackpot: http://csbetgo.com Facebook: http://facebook.com/nitrozyniakjp Snapchat: thenitrozyniak Instagram: http://instagram.com/thenitrozyniak Priv Face: http://facebook.com/nitrozyna Zlajkuj proszę: https://www.facebook.com/szlakminaszegozycia/photos/pcb.1977257332558948/1977256819225666/?type=3&theater

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TheNitroZyniak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-07 Tue 1,578,822 - 348,981,902 - 2,255 -
2019-05-08 Wed 1,578,986 +164 349,047,675 +65773 2,254 -1
2019-05-09 Thu 1,579,079 +93 349,078,279 +30604 2,254 -
2019-05-10 Fri 1,579,138 +59 349,106,762 +28483 2,254 -
2019-05-11 Sat 1,579,203 +65 349,129,595 +22833 2,254 -
2019-05-12 Sun 1,579,329 +126 349,172,328 +42733 2,254 -
2019-05-13 Mon 1,579,293 -36 349,234,899 +62571 2,255 +1
2019-05-14 Tue 1,579,321 +28 349,266,882 +31983 2,255 -
2019-05-15 Wed 1,578,928 -393 349,296,344 +29462 2,254 -1
2019-05-16 Thu 1,578,412 -516 349,318,491 +22147 2,252 -2
2019-05-17 Fri 1,578,242 -170 349,324,951 +6460 2,253 +1
2019-05-18 Sat 1,578,031 -211 349,354,590 +29639 2,253 -
2019-05-19 Sun 1,577,954 -77 349,393,057 +38467 2,255 +2
2019-05-20 Mon 1,578,093 +139 349,424,911 +31854 2,257 +2
2019-05-21 Tue 1,578,174 +81 349,445,298 +20387 2,258 +1
Podsumowanie ogółem -648 +463396 +3
Aktualizacja profilu za 2 godz. 3 min.

Następny film