Rabo
Rabo
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=iBGhszdP20c

ANNA I ELSA NIE SĄ SIOSTRAMI! | Szokująca Teoria o Krainie Lodu!

Rabo
Rabo - 376 Wyświetleń
0
376 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-09 04:13:53

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ! - https://bit.ly/2OHOqaD ZLAJKUJ FANPAGE! - https://bit.ly/2PkaFo0 ⬇️⬇️⬇️ KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ ⬇️⬇️⬇️ Przed Wami niesamowita, obejmujące 2 animacje (Kraina Lodu + Zaplątani), szokująca teoria o dwóch siostrach rozłączonych w dzieciństwie! Prawdziwą siostrą Elsy jest... Roszpunka! Jakim cudem? Zapraszam do oglądania! :D Wykorzystane w filmie fragmenty zostały umieszczone na mocy ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych: Art. 29. Prawo cytatu "Wolno przytaczać w utworach stanowiących samoistną całość urywki rozpowszechnionych utworów oraz rozpowszechnione utwory plastyczne, utwory fotograficzne lub drobne utwory w całości, w zakresie uzasadnionym celami cytatu, takimi jak wyjaśnianie, polemika, analiza krytyczna lub naukowa, nauczanie lub prawami gatunku twórczości." Źródło/inspiracja: http://pl.frozen.wikia.com/wiki/Elsa http://pl.disney.wikia.com/wiki/Roszpunka_(Zapl%C4%85tani) http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/56,79311,19706551,a-jesli-zastanawiasz-sie-jaki-kolor-oczu-bedzie-mialo-twoje.html https://youtu.be/Lhf9dekzyq4 Autorem teorii jest MatPat z kanału The Film Theorists.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Rabo

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-31 Thu 111,000 - 15,829,968 - 118 -
2019-11-01 Fri 111,000 - 15,835,665 +5697 118 -
2019-11-02 Sat 111,000 - 15,841,788 +6123 118 -
2019-11-03 Sun 111,000 - 15,848,023 +6235 118 -
2019-11-04 Mon 111,000 - 15,869,000 +20977 119 +1
2019-11-05 Tue 111,000 - 15,877,942 +8942 119 -
2019-11-06 Wed 111,000 - 15,883,831 +5889 119 -
2019-11-07 Thu 111,000 - 15,888,985 +5154 119 -
2019-11-08 Fri 111,000 - 15,894,701 +5716 119 -
2019-11-09 Sat 111,000 - 15,900,889 +6188 119 -
2019-11-10 Sun 111,000 - 15,914,869 +13980 119 -
2019-11-11 Mon 111,000 - 15,929,769 +14900 120 +1
2019-11-12 Tue 111,000 - 15,946,882 +17113 120 -
2019-11-13 Wed 111,000 - 15,971,453 +24571 120 -
2019-11-14 Thu 111,000 - 15,988,712 +17259 120 -
Podsumowanie ogółem - +158744 +2
Aktualizacja profilu za 2 godz. 47 min.