RizzeR
RizzeR
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=59cu5xDbmVs

ARK Extinction PL #35 - Zrobiliśmy Hardcorową Czerwoną Kapsułę ! | ARK: Survival Evolved po polsku

RizzeR
RizzeR - 35 Wyświetleń
0
35 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-10 04:42:59

➨Subskrybuj Rizzera: https://goo.gl/BLVNbj ➨Oglądaj streamy na Twitch: https://www.twitch.tv/rizzer ➨Instagram: https://www.instagram.com/rizzer_/ ➨Facebook: https://www.facebook.com/rizzerpl/ ➨Finansowe Wspracie Kanału: https://www.tipeeestream.com/rizzer/donation ➨Discord dla widzów: https://discord.gg/X2xHYpZ Dziękuję za oglądanie i do zobaczenia! ark: extinction ark: survival evolved ARK Extinction PL #35 - Zrobiliśmy Czerwoną Kapsułę ! | ARK: Survival Evolved po polsku

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału RizzeR

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 68,500 - 20,709,439 - 1,548 -
2019-10-31 Thu 68,500 - 20,718,178 +8739 1,549 +1
2019-11-01 Fri 68,600 +100 20,724,389 +6211 1,550 +1
2019-11-02 Sat 68,600 - 20,731,581 +7192 1,551 +1
2019-11-03 Sun 68,600 - 20,739,105 +7524 1,552 +1
2019-11-04 Mon 68,600 - 20,746,231 +7126 1,552 -
2019-11-05 Tue 68,600 - 20,755,644 +9413 1,553 +1
2019-11-06 Wed 68,600 - 20,761,750 +6106 1,553 -
2019-11-07 Thu 68,700 +100 20,766,695 +4945 1,554 +1
2019-11-08 Fri 68,700 - 20,773,153 +6458 1,434 -120
2019-11-09 Sat 68,700 - 20,779,719 +6566 1,429 -5
2019-11-10 Sun 68,700 - 20,369,806 -409913 1,311 -118
2019-11-11 Mon 68,800 +100 20,383,165 +13359 1,311 -
2019-11-12 Tue 68,800 - 20,397,896 +14731 1,312 +1
2019-11-13 Wed 68,800 - 20,404,077 +6181 1,312 -
Podsumowanie ogółem +300 -305362 -236
Aktualizacja profilu za 8 godz. 55 min.