Vertez
Vertez
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=_gMH3kXNCfc

Assassin's Creed Odyssey (36) - Przedstawienie Musi Trwać! | Vertez | Zagrajmy w AC Odyseja

Vertez
Vertez - 269 Wyświetleń
0
269 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 10:39:54

► Tanie gry: https://www.g2a.com/r/vertez (3% zwrotu z kodem: VERTEZ) CHCESZ WIĘCEJ ODCINKÓW? ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ! ❤️ ↓↓ ROZWIŃ OPIS ↓↓ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Wbijaj na Instagram!: http://instagram.com/vertezalke YouTubowe wpisy: https://www.youtube.com/user/MrVertez/community Zostaw like na Facebooku: http://facebook.com/mrvertez Obczaj Twittera (Nie przegapisz, żadnego odcinka!) http://twitter.com/MrVertez Koszulki Vertezowe i nie tylko: https://vertez.teetres.com/ Grupa dla widzów: http://bit.ly/KoksyVertezaPro Mój drugi kanał z Minecraftem: http://bit.ly/minecraftvertez ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ► BIZNES MAIL: Vertez@gethero.pl ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ #ACOdyssey #Assassinscreed #Vertez ► Oglądasz: Assassin's Creed Odyssey (36) - Przedstawienie Musi Trwać! | Vertez | Zagrajmy w AC Odyseja

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Vertez

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 1,172,242 - 364,299,764 - 2,988 -
2019-09-03 Tue 1,172,203 -39 364,320,534 +20770 2,989 +1
2019-09-04 Wed 1,172,204 +1 364,337,962 +17428 2,989 -
2019-09-05 Thu 1,172,142 -62 364,353,963 +16001 2,989 -
2019-09-06 Fri 1,172,127 -15 364,376,332 +22369 2,989 -
2019-09-07 Sat 1,172,084 -43 364,410,016 +33684 2,990 +1
2019-09-08 Sun 1,172,017 -67 364,443,672 +33656 2,992 +2
2019-09-09 Mon 1,171,965 -52 364,496,528 +52856 2,993 +1
2019-09-10 Tue 1,171,947 -18 364,519,645 +23117 2,993 -
2019-09-11 Wed 1,171,945 -2 364,542,182 +22537 2,993 -
2019-09-12 Thu 1,171,940 -5 364,563,533 +21351 2,993 -
2019-09-13 Fri 1,171,864 -76 364,584,790 +21257 2,993 -
2019-09-14 Sat 1,171,791 -73 364,612,679 +27889 2,996 +3
2019-09-15 Sun 1,171,822 +31 364,674,495 +61816 2,997 +1
2019-09-16 Mon 1,171,881 +59 364,708,280 +33785 2,997 -
Podsumowanie ogółem -361 +408516 +9
Aktualizacja profilu za 1 godz. 28 min.