Lemon Records
Lemon Records
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=_RiC1qgROBE

Następny film

Lemon Records TV - Na żywo
Lemon Records
228 Wyświetleń

AVANGARDE & FISHER - Cokolwiek bym nie zrobił (Official trailer)

Lemon Records
Lemon Records - 323 Wyświetleń
1
323 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 01:23:42

Subskrybuj kanał i baw się razem z nami https://www.youtube.com/channel/UCGk8ySTMGvqnXciT1qMXqlw Muzyka: Arkadiusz Jasionowicz, Piotr Stawowczyk Słowa: Artur Pawłowski, Piotr Stawowczyk Aranżacja muzyczna: Arkadiusz Jasionowicz Zdjęcia, montaż - Radosław Mosak PRODUKCJA: FRmusicvideos email: frmusicvideos@gmail.com tel. 799 999 207 tel. 519 344 644

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Lemon Records

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 701,847 - 664,827,717 - 579 -
2019-09-08 Sun 702,886 +1039 665,975,222 +1147505 579 -
2019-09-09 Mon 703,145 +259 666,408,241 +433019 579 -
2019-09-10 Tue 703,405 +260 666,887,817 +479576 580 +1
2019-09-11 Wed 703,659 +254 667,385,643 +497826 580 -
2019-09-12 Thu 704,009 +350 667,949,027 +563384 581 +1
2019-09-13 Fri 704,666 +657 668,970,453 +1021426 583 +2
2019-09-14 Sat 705,271 +605 669,802,377 +831924 583 -
2019-09-15 Sun 705,804 +533 670,617,622 +815245 583 -
2019-09-16 Mon 706,136 +332 671,179,297 +561675 583 -
2019-09-17 Tue 706,488 +352 671,703,173 +523876 583 -
2019-09-18 Wed 706,000 -488 672,281,133 +577960 583 -
2019-09-19 Thu 707,000 +1000 673,154,265 +873132 584 +1
2019-09-20 Fri 707,000 - 673,726,783 +572518 584 -
2019-09-21 Sat 708,000 +1000 674,447,665 +720882 584 -
Podsumowanie ogółem +6153 +9619948 +5
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

Lemon Records TV - Na żywo
Lemon Records
228 Wyświetleń