smiechawaTV
smiechawaTV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tZruHumX40M

Następny film

Wina - Szwagier SHOT 6
smiechawaTV
484 Wyświetleń

Będzie się działo cz.3 (zajebisty kawał)

smiechawaTV
smiechawaTV - 1000 Wyświetleń
0
1000 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:51:17

Wspieraj Szwagrów: https://patronite.pl/smiechawatv SUBSKRYBUJ https://www.youtube.com/user/smiechawatv?sub_confirmation=1 oficjalna strona: http://smiechawatv.pl Instagram: http://instagram.com/smiechawatv fanpage: https://www.facebook.com/SmiechawaTv sklep z koszulkami: http://www.smiechawatv.cupsell.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału smiechawaTV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-06 Mon 1,364,578 - 549,996,044 - 312 -
2019-05-07 Tue 1,364,887 +309 550,198,537 +202493 312 -
2019-05-08 Wed 1,365,128 +241 550,358,766 +160229 312 -
2019-05-09 Thu 1,365,467 +339 550,561,547 +202781 312 -
2019-05-10 Fri 1,365,823 +356 550,710,490 +148943 312 -
2019-05-11 Sat 1,366,644 +821 551,048,217 +337727 313 +1
2019-05-12 Sun 1,367,389 +745 551,430,936 +382719 313 -
2019-05-13 Mon 1,367,877 +488 551,732,793 +301857 313 -
2019-05-14 Tue 1,368,251 +374 551,942,418 +209625 313 -
2019-05-15 Wed 1,368,466 +215 552,132,675 +190257 313 -
2019-05-16 Thu 1,368,699 +233 552,319,044 +186369 313 -
2019-05-17 Fri 1,368,888 +189 552,477,987 +158943 313 -
2019-05-18 Sat 1,369,212 +324 552,772,327 +294340 314 +1
2019-05-19 Sun 1,369,532 +320 553,087,200 +314873 314 -
2019-05-20 Mon 1,369,712 +180 553,277,150 +189950 314 -
Podsumowanie ogółem +5134 +3281106 +2
Aktualizacja profilu za 5 godz. 44 min.

Następny film

Wina - Szwagier SHOT 6
smiechawaTV
484 Wyświetleń