Szparagi
Szparagi
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=WKcSG6IFvnk

Następny film


Szparagi
Szparagi - 377 Wyświetleń
0
377 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:53:12

#KONKURS!!! Razem z Danio przygotowałyśmy dla Was konkurs! Polega on na wymyśleniu hasła, które znajdzie się pod wieczkiem serka Danio! Wszystko zachowane z konwencji #daniopozytywnie! Swoje pozytywne HASŁA (max 140 znaków) opatrzcie pozytywnym zdjęciem, oznaczajcie hasztagiem #daniopozytywnie i i zgarnijcie Instaxa+ powerbanki Danio! Wygrać mogą 3 osoby a konkurs trwa do 12.04! To co? Hasła same się nie napiszą, a świat czeka by je ujrzeć! Życzymy powodzenia i pozytywnych pomysłów! Regulamin konkursu: www.danio.com.pl/regulamin-szparagi.pdf Subskrybuj: http://bit.ly/1o6KFsP FACEBOOK: https://www.facebook.com/szparagii?ref=hl INSTAGRAM: http://instagram.com/szparagi#

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Szparagi

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-10 Sat 1,079,471 - 229,531,685 - 160 -
2019-08-11 Sun 1,079,436 -35 229,568,879 +37194 160 -
2019-08-12 Mon 1,079,415 -21 229,608,621 +39742 160 -
2019-08-13 Tue 1,079,478 +63 229,669,982 +61361 160 -
2019-08-14 Wed 1,079,124 -354 229,764,322 +94340 161 +1
2019-08-15 Thu 1,079,036 -88 229,847,568 +83246 161 -
2019-08-16 Fri 1,078,995 -41 229,881,981 +34413 161 -
2019-08-17 Sat 1,078,977 -18 229,950,223 +68242 161 -
2019-08-18 Sun 1,078,976 -1 229,981,607 +31384 161 -
2019-08-19 Mon 1,078,903 -73 230,018,062 +36455 161 -
2019-08-20 Tue 1,078,886 -17 230,072,726 +54664 161 -
2019-08-21 Wed 1,078,853 -33 230,098,366 +25640 161 -
2019-08-22 Thu 1,078,801 -52 230,150,826 +52460 161 -
2019-08-23 Fri 1,078,702 -99 230,187,327 +36501 161 -
2019-08-24 Sat 1,078,646 -56 230,210,656 +23329 161 -
Podsumowanie ogółem -825 +678971 +1
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film