my MAJEWSCY
my MAJEWSCY
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GU1nf_xqyDQ

Następny film


my MAJEWSCY
my MAJEWSCY - 387 Wyświetleń
1
387 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 01:39:25

my MAJEWSCY TV | Nowa wersja mojej fury! subskrybuj nasz kanał aby widzieć wszystkie filmy jeżeli chcesz robić z nami biznesy: vip.majewski@gmail.com BLOG: www.deynn.blog DIETA & TRENING: www.majewskitrenuje.com ♀ www.instagram.com/deynn ♂ www.instagram.com/iammajewski

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału my MAJEWSCY

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 484,871 - 71,523,490 - 188 -
2019-09-02 Mon 485,338 +467 71,766,286 +242796 188 -
2019-09-03 Tue 485,570 +232 71,952,951 +186665 189 +1
2019-09-04 Wed 485,855 +285 72,171,337 +218386 190 +1
2019-09-05 Thu 486,295 +440 72,427,461 +256124 190 -
2019-09-06 Fri 486,443 +148 72,506,284 +78823 190 -
2019-09-07 Sat 486,614 +171 72,573,359 +67075 190 -
2019-09-08 Sun 486,686 +72 72,601,989 +28630 190 -
2019-09-09 Mon 486,859 +173 72,655,468 +53479 190 -
2019-09-10 Tue 486,999 +140 72,697,750 +42282 190 -
2019-09-11 Wed 487,106 +107 72,739,869 +42119 190 -
2019-09-12 Thu 487,427 +321 72,806,038 +66169 190 -
2019-09-13 Fri 487,618 +191 72,849,328 +43290 191 +1
2019-09-14 Sat 487,896 +278 72,898,521 +49193 191 -
2019-09-15 Sun 487,979 +83 72,998,520 +99999 191 -
Podsumowanie ogółem +3108 +1475030 +3
Aktualizacja profilu za 5 godz. 8 min.

Następny film