SBM Label
SBM Label
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=2zntgTY6b7M

BIAŁAS & LANEK ft. Żabson - Nie chcę być jak tata

SBM Label
SBM Label - 331 Wyświetleń
0
331 Wyświetleń
Opublikowano 2018-10-31 03:45:45

Zamów album HYPER2000 ➡ https://goo.gl/Fp9kKA Posłuchaj w cyfrze ➡https://goo.gl/sW891j Nowa kolekcja Maffija Company ➡ https://goo.gl/gAeVoP #INHAJSWETRUST2 Booking koncertowy: e-mail: koncerty@sbmaffija.pl tel: 783 9999 51 / Magda Białas na FB ➡ https://facebook.com/bialash8me/ Białas na IG ➡ https://instagram.com/bialas_h8me/ Lanek na FB ➡ https://facebook.com/LNKBEATS/ Lanek na IG ➡ https://instagram.com/lanek_1/ Żabson na FB ➡ https://facebook.com/ZabsonVLB/ Żabson na IG ➡ https://instagram.com/zabsonziomal/ Projekt okładki: Pat Kustoms Animacja: @zbitegary Title: Nie chcę być jak tata ; Artist: BIAŁAS & LANEK ft. Żabson ; Producer: LANEK; Album: IN HAJS WE TRUST 2 ; Mix/mastering: DJ Johny ; Studio: NOBOCOTO ; Label: SB Maffija Label ;

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SBM Label

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-08 Wed 1,581,060 - 1,199,346,059 - 919 -
2019-05-09 Thu 1,581,942 +882 1,200,394,601 +1048542 919 -
2019-05-10 Fri 1,583,075 +1133 1,201,623,120 +1228519 919 -
2019-05-11 Sat 1,585,690 +2615 1,203,792,620 +2169500 919 -
2019-05-12 Sun 1,586,830 +1140 1,204,991,154 +1198534 919 -
2019-05-13 Mon 1,587,727 +897 1,205,972,003 +980849 919 -
2019-05-14 Tue 1,588,715 +988 1,207,125,388 +1153385 919 -
2019-05-15 Wed 1,589,935 +1220 1,208,374,366 +1248978 919 -
2019-05-16 Thu 1,591,114 +1179 1,209,654,483 +1280117 919 -
2019-05-17 Fri 1,592,288 +1174 1,210,974,753 +1320270 919 -
2019-05-18 Sat 1,594,193 +1905 1,213,162,305 +2187552 919 -
2019-05-19 Sun 1,594,990 +797 1,214,354,315 +1192010 919 -
2019-05-20 Mon 1,595,643 +653 1,215,453,614 +1099299 920 +1
2019-05-21 Tue 1,596,460 +817 1,216,774,363 +1320749 920 -
2019-05-22 Wed 1,596,838 +378 1,217,680,523 +906160 920 -
Podsumowanie ogółem +15778 +18334464 +1
Aktualizacja profilu za 7 godz. 46 min.