SBM Label
SBM Label
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=tst0CBTwht8

BIAŁAS & LANEK - O₂ [official audio]

SBM Label
SBM Label - 211 Wyświetleń
0
211 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 02:47:49

Zamów album HYPER2000 ➡ https://goo.gl/Fp9kKA Posłuchaj w cyfrze ➡ https://goo.gl/346NEF Nowa kolekcja Maffija Company ➡ https://goo.gl/gAeVoP #HYPER2000 Booking koncertowy: e-mail: koncerty@sbmaffija.pl tel: 783 9999 51 / Magda HYPER TOUR: 2018-10-06 Kraków 2018-10-13 Wrocław 2018-10-20 Lublin 2018-10-26 Łódź 2018-10-27 Poznań 2018-10-31 Szczecin 2018-11-02 Kielce 2018-11-09 Włocławek 2018-11-10 Bydgoszcz 2018-11-23 Katowice TBA Warszawa 2018-12-07 Sopot Białas na FB ➡ https://www.facebook.com/bialash8me/ Białas na IG ➡ https://www.instagram.com/bialas_h8me/ Lanek na FB ➡ https://www.facebook.com/LNKBEATS/ Lanek na IG ➡ https://www.instagram.com/lanek_1 Title: O₂ ; Artist: BIAŁAS & LANEK ; Producer: LANEK; Animacja: TIER.pl ; Album: HYPER2000 ; Mix/mastering: DJ Johny ; Studio: NOBOCOTO ; Label: SB Maffija Label ;

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SBM Label

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-31 Sat 1,716,399 - 1,377,062,694 - 964 -
2019-09-01 Sun 1,717,371 +972 1,378,630,962 +1568268 964 -
2019-09-02 Mon 1,718,205 +834 1,380,240,298 +1609336 965 +1
2019-09-03 Tue 1,718,920 +715 1,381,319,037 +1078739 965 -
2019-09-04 Wed 1,719,123 +203 1,382,345,587 +1026550 964 -1
2019-09-05 Thu 1,720,067 +944 1,383,105,731 +760144 964 -
2019-09-06 Fri 1,720,944 +877 1,384,509,000 +1403269 964 -
2019-09-07 Sat 1,721,908 +964 1,385,917,961 +1408961 964 -
2019-09-08 Sun 1,722,353 +445 1,387,027,504 +1109543 964 -
2019-09-09 Mon 1,723,589 +1236 1,388,737,266 +1709762 964 -
2019-09-10 Tue 1,724,143 +554 1,389,733,383 +996117 964 -
2019-09-11 Wed 1,724,660 +517 1,390,867,775 +1134392 964 -
2019-09-12 Thu 1,725,277 +617 1,392,083,706 +1215931 965 +1
2019-09-13 Fri 1,726,286 +1009 1,393,665,749 +1582043 965 -
2019-09-14 Sat 1,727,833 +1547 1,395,939,092 +2273343 965 -
Podsumowanie ogółem +11434 +18876398 +1
Aktualizacja profilu za 7 godz. 8 min.