TeKo
TeKo
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=c5Fe1PAi_J4

???? BLIZZCON HYPE!!! 19:00 Ceremonia Otwarcia! 20:00 GIVEAWAY - Na żywo

TeKo
TeKo - 198 Wyświetleń
0
198 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 08:46:44

WSPARCIE ○ Dotacje PayPal/SMS/PSC/BLIK ‧ ‧ ‧ https://tipanddonation.com/teko ○ Patronite ‧ ‧ ‧ ‧ ‧ ‧ ‧ ‧ https://goo.gl/4CuFNr Staram się tworzyć jak...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału TeKo

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 66,737 - 12,497,098 - 340 -
2019-09-04 Wed 66,729 -8 12,505,016 +7918 339 -1
2019-09-05 Thu 66,729 - 12,505,753 +737 339 -
2019-09-06 Fri 66,741 +12 12,516,163 +10410 338 -1
2019-09-07 Sat 66,752 +11 12,523,596 +7433 337 -1
2019-09-08 Sun 66,766 +14 12,520,484 -3112 337 -
2019-09-09 Mon 66,760 -6 12,524,905 +4421 337 -
2019-09-10 Tue 66,764 +4 12,527,542 +2637 338 +1
2019-09-11 Wed 66,782 +18 12,541,488 +13946 338 -
2019-09-12 Thu 66,793 +11 12,548,483 +6995 338 -
2019-09-13 Fri 66,792 -1 12,557,554 +9071 336 -2
2019-09-14 Sat 66,794 +2 12,558,891 +1337 336 -
2019-09-15 Sun 66,784 -10 12,563,249 +4358 336 -
2019-09-16 Mon 66,782 -2 12,566,186 +2937 336 -
2019-09-17 Tue 66,773 -9 12,569,345 +3159 334 -2
Podsumowanie ogółem +36 +72247 -6
Aktualizacja profilu za 7 godz. 54 min.