Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3nsMSHAOt2E

Następny film

BLOK EKIPA (153), BUDA
SPInkafilmstudio
151 Wyświetleń

SPInkafilmstudio
SPInkafilmstudio - 619 Wyświetleń
0
619 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:28

SPInka Film Studio zaprasza na premierowy 127. odcinek serialu BLOK EKIPA! Subskrybujcie kanał SPInki FIlm Studio i dajcie się ponieść absurdowi! Lajki i udostępnienia mile widziane. fb: fb.com/spinka.blokekipa inst @spejsonvlog gadzety: spinka.cupsell.pl oraz www.dzikirejon.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SPInkafilmstudio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-04 Tue 1,718,140 - 894,145,200 - 455 -
2019-06-05 Wed 1,718,848 +708 894,881,299 +736099 455 -
2019-06-06 Thu 1,719,361 +513 895,468,145 +586846 455 -
2019-06-07 Fri 1,719,977 +616 896,106,265 +638120 455 -
2019-06-08 Sat 1,720,419 +442 896,653,172 +546907 455 -
2019-06-09 Sun 1,720,751 +332 897,086,216 +433044 455 -
2019-06-10 Mon 1,721,676 +925 897,959,279 +873063 456 +1
2019-06-11 Tue 1,722,284 +608 898,968,357 +1009078 456 -
2019-06-12 Wed 1,722,677 +393 899,571,903 +603546 456 -
2019-06-13 Thu 1,723,033 +356 900,109,299 +537396 456 -
2019-06-14 Fri 1,724,015 +982 900,905,453 +796154 456 -
2019-06-15 Sat 1,724,406 +391 901,330,358 +424905 456 -
2019-06-16 Sun 1,724,778 +372 901,734,713 +404355 456 -
2019-06-17 Mon 1,726,137 +1359 902,540,328 +805615 457 +1
2019-06-18 Tue 1,726,964 +827 903,639,575 +1099247 457 -
Podsumowanie ogółem +8824 +9494375 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 2 min.

Następny film

BLOK EKIPA (153), BUDA
SPInkafilmstudio
151 Wyświetleń