Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=3nsMSHAOt2E

Następny film

EGZORCYSTA, UTOPCE odc. 6
SPInkafilmstudio
48 Wyświetleń

SPInkafilmstudio
SPInkafilmstudio - 610 Wyświetleń
0
610 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:44:28

SPInka Film Studio zaprasza na premierowy 127. odcinek serialu BLOK EKIPA! Subskrybujcie kanał SPInki FIlm Studio i dajcie się ponieść absurdowi! Lajki i udostępnienia mile widziane. fb: fb.com/spinka.blokekipa inst @spejsonvlog gadzety: spinka.cupsell.pl oraz www.dzikirejon.pl

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SPInkafilmstudio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-08 Wed 1,698,750 - 877,506,948 - 451 -
2019-05-09 Thu 1,699,244 +494 877,877,930 +370982 451 -
2019-05-10 Fri 1,700,035 +791 878,407,087 +529157 451 -
2019-05-11 Sat 1,700,470 +435 878,732,430 +325343 451 -
2019-05-12 Sun 1,700,936 +466 879,044,757 +312327 451 -
2019-05-13 Mon 1,703,016 +2080 880,090,575 +1045818 452 +1
2019-05-14 Tue 1,703,811 +795 881,002,154 +911579 452 -
2019-05-15 Wed 1,704,515 +704 881,581,146 +578992 452 -
2019-05-16 Thu 1,705,125 +610 882,065,742 +484596 452 -
2019-05-17 Fri 1,705,639 +514 882,485,522 +419780 452 -
2019-05-18 Sat 1,706,000 +361 882,866,055 +380533 452 -
2019-05-19 Sun 1,706,376 +376 883,239,585 +373530 452 -
2019-05-20 Mon 1,707,623 +1247 883,941,256 +701671 453 +1
2019-05-21 Tue 1,708,647 +1024 885,153,991 +1212735 453 -
2019-05-22 Wed 1,709,030 +383 885,606,796 +452805 453 -
Podsumowanie ogółem +10280 +8099848 +2
Aktualizacja profilu za 4 godz. 37 min.

Następny film

EGZORCYSTA, UTOPCE odc. 6
SPInkafilmstudio
48 Wyświetleń