AsfaltRecords
AsfaltRecords
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=7n2ETO2TUDA

Następny film

Sonar Soul - Other Side feat. Rosalie.
AsfaltRecords
14 Wyświetleń

AsfaltRecords
AsfaltRecords - 13 Wyświetleń
1
13 Wyświetleń
Opublikowano 2019-09-11 01:20:36

Utwór z albumu "Restart" (premiera 12 września) Limitowana edycja specjalna albumu: https://asfaltshop.pl/product/13981-bonsoul-bonson-x-soulpete-restart-limited-cd/ w pakiecie z t-shirtem: https://asfaltshop.pl/product/13983-bonsoul-bonson-x-soulpete-restart--tshirt-pakiet/ Rysunki i animacja: Pwee3000 P C 2019 Asfalt Records #BonSoul #Bonson #Soulpete

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału AsfaltRecords

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-01 Sun 977,143 - 864,364,574 - 1,224 -
2019-09-02 Mon 977,354 +211 864,622,719 +258145 1,224 -
2019-09-03 Tue 977,697 +343 865,124,607 +501888 1,225 +1
2019-09-04 Wed 977,805 +108 865,339,000 +214393 1,225 -
2019-09-05 Thu 977,941 +136 865,545,771 +206771 1,225 -
2019-09-06 Fri 978,420 +479 865,997,661 +451890 1,225 -
2019-09-07 Sat 978,702 +282 866,345,559 +347898 1,225 -
2019-09-08 Sun 979,049 +347 866,697,858 +352299 1,225 -
2019-09-09 Mon 979,277 +228 866,978,473 +280615 1,225 -
2019-09-10 Tue 979,903 +626 867,333,504 +355031 1,225 -
2019-09-11 Wed 980,400 +497 866,001,346 -1332158 1,226 +1
2019-09-12 Thu 980,809 +409 866,444,890 +443544 1,226 -
2019-09-13 Fri 981,138 +329 866,832,128 +387238 1,226 -
2019-09-14 Sat 981,451 +313 867,194,564 +362436 1,226 -
2019-09-15 Sun 981,695 +244 867,523,941 +329377 1,226 -
Podsumowanie ogółem +4552 +3159367 +2
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.

Następny film

Sonar Soul - Other Side feat. Rosalie.
AsfaltRecords
14 Wyświetleń