Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=eUkH_Dwki9A

Następny film

wakacyjne #‎ICEBUCKETCHALLENGE‬  !!!!!
Brexit Boys Official
186 Wyświetleń

Brexit Boys - Samotna pośród gwiazd (Official video)

Brexit Boys Official
Brexit Boys Official - 399 Wyświetleń
0
399 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-02 03:53:37

Zapraszamy do oglądania naszego pierwszego autorskiego teledysku! ZAKAZ KOPIOWANIA NA INNE KANAŁY

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Brexit Boys Official

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 54,570 - 22,296,074 - 33 -
2019-09-03 Tue 54,575 +5 22,297,518 +1444 33 -
2019-09-04 Wed 54,576 +1 22,299,702 +2184 33 -
2019-09-05 Thu 54,578 +2 22,300,628 +926 33 -
2019-09-06 Fri 54,579 +1 22,302,019 +1391 33 -
2019-09-07 Sat 54,589 +10 22,305,537 +3518 33 -
2019-09-08 Sun 54,611 +22 22,310,692 +5155 33 -
2019-09-09 Mon 54,614 +3 22,312,241 +1549 33 -
2019-09-10 Tue 54,630 +16 22,314,839 +2598 33 -
2019-09-11 Wed 54,633 +3 22,316,537 +1698 33 -
2019-09-12 Thu 54,634 +1 22,317,697 +1160 33 -
2019-09-13 Fri 54,633 -1 22,319,550 +1853 33 -
2019-09-14 Sat 54,640 +7 22,321,536 +1986 33 -
2019-09-15 Sun 54,640 - 22,324,474 +2938 33 -
2019-09-16 Mon 54,644 +4 22,325,981 +1507 33 -
Podsumowanie ogółem +74 +29907 -
Aktualizacja profilu za 1 godz. 8 min.