Marcin Mazur
Marcin Mazur
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=lWIcVOSzxZ0

Następny film

POMAGAĆ PIJANEMU? / VLOG #780
Marcin Mazur
345 Wyświetleń

Marcin Mazur
Marcin Mazur - 224 Wyświetleń
0
224 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 09:01:20

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- Najtańszy w Internecie sklep z koszulkami youtubera ! http://www.mazur.shop -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Podobał Ci się film? Zostaw łapkę w górę i udostępnij! Zobacz więcej moich vlogów https://www.youtube.com/playlist?list=PLVsrDZzPWZrZgXd1taZ-WxDYmz2dG6JMY -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Poznaj mnie lepiej: ► SNAPCHAT : marcinmazur ► INSTAGRAM: https://instagram.com/marcinmazur ► FACEBOOK: https://web.facebook.com/marcinmazurpl ► YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UC-TczZZLPHdutQ6__56boPQ ► MUSICAL.LY: marcinmazurcom ► FACEBOOK GRUPA: https://www.facebook.com/groups/149175615526306/ -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Proponowane kanały: ☞ MIŁOSZ MAZUR https://www.youtube.com/c/MiloMazur ☞ MARCEL MAZUR https://www.youtube.com/channel/UCXjCMwGkAtDMt44L7Mk_aKQ ☞ MAZUR SHOW https://www.youtube.com/channel/UCToOs8qQYrUJrdTM7Bj93iA ☞ MAZUR ODKRYWA https://www.youtube.com/channel/UCq_a7SGIeSyLTcP_1st1Tkg ☞ MAZUR GOTUJE https://www.youtube.com/channel/UCSjhCXN7j2Gh3lAzN5nhmDQ ☞ MAZUR FOTOGRAFUJE https://www.youtube.com/channel/UCD2KjoUDK43aeEvZg_dKq2w ☞ MARCIN MAZUR https://www.youtube.com/channel/UC-TczZZLPHdutQ6__56boPQ -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Adres do wysyłki: Marcin Mazur ul.Belzacka 67 97-300 Piotrków Tryb.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Marcin Mazur

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-07 Sat 276,813 - 89,476,520 - 1,128 -
2019-09-09 Mon 276,880 +67 89,536,156 +59636 1,128 -
2019-09-10 Tue 276,922 +42 89,586,973 +50817 1,129 +1
2019-09-11 Wed 276,973 +51 89,628,188 +41215 1,129 -
2019-09-12 Thu 277,026 +53 89,668,740 +40552 1,130 +1
2019-09-13 Fri 277,059 +33 89,698,208 +29468 1,130 -
2019-09-14 Sat 277,094 +35 89,753,601 +55393 1,130 -
2019-09-15 Sun 277,148 +54 89,822,357 +68756 1,131 +1
2019-09-16 Mon 277,208 +60 89,873,126 +50769 1,131 -
2019-09-17 Tue 277,284 +76 89,925,842 +52716 1,132 +1
2019-09-18 Wed 277,000 -284 89,961,829 +35987 1,132 -
2019-09-19 Thu 277,000 - 89,990,223 +28394 1,132 -
2019-09-20 Fri 277,000 - 90,028,045 +37822 1,133 +1
2019-09-21 Sat 277,000 - 90,065,121 +37076 1,132 -1
2019-09-22 Sun 277,000 - 90,110,199 +45078 1,133 +1
Podsumowanie ogółem +187 +633679 +5
Aktualizacja profilu za 1 godz. 31 min.

Następny film

POMAGAĆ PIJANEMU? / VLOG #780
Marcin Mazur
345 Wyświetleń