SPORTOWO. TV
SPORTOWO. TV
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=GbpDhHWh6vU

BURDEL W NAPOLI… WŚCIEKŁY WŁAŚCICIEL! WŚCIEKLI KIBICE! O CO IM CHODZI?

SPORTOWO. TV
SPORTOWO. TV - 1 Wyświetleń
0
1 Wyświetleń
Opublikowano 2019-11-09 05:05:19

(18+) Możesz zagrać na Betclic.pl: https://wlbetclic.adsrv.eacdn.com/C.ashx?btag=a_27035b_18228c_&affid=17822&siteid=27035&adid=18228&c= Kod promocyjny: SPORTOWOTV „HAZARD MOŻE UZALEŻNIAĆ. BEM TO LEGALNY POLSKI BUKMACHER. GRA U NIELEGALNYCH GROZI KONSEKWENCJAMI PRAWNYMI. 18+”. DOBIJMY DO 200 000 SUBÓW!!! 7 kroków jak zostać super widzem :D ZOSTAW ŁAPKĘ W GÓRĘ ZAZNACZ DZWONEK SUBNIJ SOBIE: https://www.youtube.com/channel/UCHZqJfly2IgR_TXMknhjP6w ─────────────────────────────────────────── WBIJAJ NA FEJSA: https://www.facebook.com/sportowokropkatv/ WBIJAJ NA GRUPĘ NA FEJSIE: https://www.facebook.com/groups/341167019665880/?ref=br_rs ─────────────────────────────────────────── PODŁĄCZ SIĘ NA TWITTERA: https://twitter.com/Sportowo_tv OBCZAJ FOTY: https://www.instagram.com/sportowo.tv/?hl=pl SPORTOWO.TV to więcej niż kanał :D Codziennie nowy filmik poświęcony mojej pasji czyli piłce nożnej :D Koszulki: https://koszulkisportowo.cupsell.pl Muzyka: http://www.bensound.com + Biblioteka Youtube ─────────────────────────────────────────── ✉️ WSPÓŁPRACA: sportowokropkatv@gmail.com Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane na podstawie prawa cytatu w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji. SUBSKRYBUJ JUŻ DZIŚ !!! #napoli #zieliński #delaurentiis

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału SPORTOWO. TV

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-01 Fri 189,000 - 76,147,510 - 1,776 -
2019-11-02 Sat 189,000 - 76,167,978 +20468 1,777 +1
2019-11-03 Sun 189,000 - 76,179,625 +11647 1,778 +1
2019-11-04 Mon 189,000 - 76,190,097 +10472 1,780 +2
2019-11-05 Tue 189,000 - 76,200,439 +10342 1,781 +1
2019-11-06 Wed 189,000 - 76,210,586 +10147 1,781 -
2019-11-07 Thu 189,000 - 76,219,491 +8905 1,783 +2
2019-11-08 Fri 189,000 - 76,243,200 +23709 1,788 +5
2019-11-09 Sat 189,000 - 76,255,450 +12250 1,789 +1
2019-11-10 Sun 189,000 - 76,269,657 +14207 1,791 +2
2019-11-11 Mon 189,000 - 76,282,039 +12382 1,791 -
2019-11-12 Tue 189,000 - 76,297,726 +15687 1,792 +1
2019-11-13 Wed 189,000 - 76,314,560 +16834 1,795 +3
2019-11-14 Thu 189,000 - 76,322,384 +7824 1,796 +1
2019-11-15 Fri 189,000 - 76,325,725 +3341 1,796 -
Podsumowanie ogółem - +178215 +20
Aktualizacja profilu za 8 godz. 6 min.