Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=SkIuPFxY0A0

Następny film

Nowenna pompejańska - dzień 30
Langusta na palmie
341 Wyświetleń

Być sobą jak Miriam [#02] A co, jeśli mam problem z Maryją?

Langusta na palmie
Langusta na palmie - 634 Wyświetleń
1
634 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 11:53:03

Kim ONA jest? Czy zadajecie sobie takie pytanie? Przed Wami kolejny odcinek „Być sobą jak Miriam” i wspaniały gość na Languście. ____________________________________ Tu nas można wesprzeć → https://patronite.pl/langustanapalmie Zdjęcia, Grafika: Jola Szymańska Intro & Outro: Mateusz Niedośpiał MUSIC: Dyalla Swain https://soundcloud.com/dyallas Więcej nagrań Joli Szymańskiej znajdziesz na: YOUTUBE → http://bit.ly/JolaSzymańska BLOG → http://hipsterkatoliczka.pl Więcej nagrań o. Adama Szustaka znajdziesz na: http://www.langustanapalmie.pl Można nas również znaleźć na: Facebooku → https://www.facebook.com/LangustaNaPalmie Twitterze → https://twitter.com/LangustaPalmowa Instagramie → https://www.instagram.com/langustanapalmie/ Zapraszamy.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Langusta na palmie

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-08-03 Sat 509,579 - 229,607,064 - 2,761 -
2019-08-04 Sun 509,831 +252 229,777,846 +170782 2,762 +1
2019-08-05 Mon 510,112 +281 229,986,596 +208750 2,764 +2
2019-08-06 Tue 510,511 +399 230,195,631 +209035 2,766 +2
2019-08-07 Wed 510,872 +361 230,398,302 +202671 2,768 +2
2019-08-08 Thu 511,090 +218 230,536,445 +138143 2,770 +2
2019-08-09 Fri 511,373 +283 230,725,131 +188686 2,772 +2
2019-08-10 Sat 511,647 +274 230,922,147 +197016 2,774 +2
2019-08-11 Sun 511,995 +348 231,099,390 +177243 2,775 +1
2019-08-12 Mon 512,564 +569 231,369,430 +270040 2,776 +1
2019-08-13 Tue 512,864 +300 231,530,508 +161078 2,778 +2
2019-08-14 Wed 513,682 +818 231,916,415 +385907 2,782 +4
2019-08-15 Thu 513,903 +221 232,045,892 +129477 2,783 +1
2019-08-16 Fri 514,336 +433 232,297,792 +251900 2,785 +2
2019-08-17 Sat 514,629 +293 232,471,720 +173928 2,787 +2
Podsumowanie ogółem +5050 +2864656 +26
Aktualizacja profilu za 0 godz. 8 min.

Następny film

Nowenna pompejańska - dzień 30
Langusta na palmie
341 Wyświetleń