Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=RA91zntEaA8

♦ CHALLENGE: Cały makijaż tylko cieniami do oczu! ♦ Agnieszka Grzelak Beauty

Agnieszka Grzelak Beauty
Agnieszka Grzelak Beauty - 750 Wyświetleń
0
750 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 09:14:12

Dzisiaj spróbuję wykonać cały makijaż tylko cieniami do oczu! Zobaczcie jak mi to poszło xd ♦ Subskrybuj: http://bit.ly/SubskrybujBeauty ♦ Lajkuj Facebooka: http://bit.ly/FacebookAgi ♦ Obserwuj Instagrama: http://bit.ly/InstagramAgi ♦ Śledź Snapa: aga_grz

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Agnieszka Grzelak Beauty

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-28 Thu 1,120,000 - 179,816,047 - 355 -
2019-11-29 Fri 1,120,000 - 179,912,525 +96478 356 +1
2019-11-30 Sat 1,120,000 - 180,117,623 +205098 356 -
2019-12-01 Sun 1,120,000 - 180,305,173 +187550 356 -
2019-12-02 Mon 1,120,000 - 180,355,346 +50173 356 -
2019-12-03 Tue 1,120,000 - 180,393,687 +38341 356 -
2019-12-04 Wed 1,120,000 - 180,434,334 +40647 356 -
2019-12-05 Thu 1,120,000 - 180,475,281 +40947 356 -
2019-12-06 Fri 1,120,000 - 180,513,500 +38219 356 -
2019-12-07 Sat 1,120,000 - 180,704,807 +191307 357 +1
2019-12-08 Sun 1,120,000 - 180,772,865 +68058 357 -
2019-12-09 Mon 1,120,000 - 180,810,924 +38059 357 -
2019-12-10 Tue 1,120,000 - 180,857,162 +46238 357 -
2019-12-11 Wed 1,120,000 - 180,904,483 +47321 357 -
2019-12-12 Thu 1,120,000 - 180,933,575 +29092 357 -
Podsumowanie ogółem - +1117528 +2
Aktualizacja profilu za 6 godz. 50 min.