IMIRR
IMIRR
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=Kr_tZML8Vrk
IMIRR
IMIRR - 37 Wyświetleń
0
37 Wyświetleń
Opublikowano 2019-02-16 12:40:09

DISCORD: https://discord.gg/imirr PAMIĘTAJ o zostawieniu SUBA i kliknięciu żeby wiedzieć o nowych odcinkach! Zostaw również jeśli film ci się spodoba! MEDIA: FANPAGE: http://fb.com/imirryt GRUPA STEAM: https://steamcommunity.com/groups/ImirrGaming INSTAGRAM: https://www.instagram.com/imirrowy/ KUP SPONSORA: https://www.youtube.com/channel/UCt6l-4PAeRCILCxSVmpWGoA/join Mail biznesowy: biznes@imirr.pl #zostawlike #csgo #cheaterzy

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału IMIRR

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-05-12 Sun 114,931 - 15,697,351 - 644 -
2019-05-13 Mon 114,929 -2 15,699,147 +1796 645 +1
2019-05-14 Tue 114,915 -14 15,702,977 +3830 647 +2
2019-05-15 Wed 114,737 -178 15,707,606 +4629 649 +2
2019-05-16 Thu 114,671 -66 15,710,857 +3251 650 +1
2019-05-17 Fri 114,651 -20 15,713,105 +2248 650 -
2019-05-18 Sat 114,610 -41 15,716,052 +2947 650 -
2019-05-19 Sun 114,555 -55 15,720,412 +4360 652 +2
2019-05-20 Mon 114,532 -23 15,722,233 +1821 652 -
2019-05-21 Tue 114,508 -24 15,723,285 +1052 652 -
2019-05-22 Wed 114,508 - 15,724,311 +1026 653 +1
2019-05-23 Thu 114,488 -20 15,725,475 +1164 653 -
2019-05-24 Fri 114,476 -12 15,726,290 +815 653 -
2019-05-25 Sat 114,460 -16 15,727,508 +1218 653 -
2019-05-26 Sun 114,460 - 15,727,586 +78 653 -
Podsumowanie ogółem -471 +30235 +9
Aktualizacja profilu za 7 godz. 9 min.