Stuu
Stuu
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=SbIki9SJPoo

Następny film


CHOWANEGO W ENERGYLANDII *epickie miejscówki*

Stuu
Stuu - 2 Wyświetleń
0
2 Wyświetleń
Opublikowano 2019-09-12 02:33:55

50,000 łapek i nagrywamy kolejny chowany w Energylandii! CHOWANEGO U KACPRA➛ https://www.youtube.com/watch?v=zHGdDnWqwFM SUBUJ!➛ https://goo.gl/qL5Qho Dzisiaj nagraliśmy chowanego w Energylandii! ∙TEAM X∙ Lexy → https://www.youtube.com/channel/UC-A70F2MeY-79zhvdvldasA Kacper → https://www.youtube.com/channel/UCtUbD4Q0BzP1UNkTbMlcc-g Marcin → https://www.youtube.com/channel/UCYA71OArBjDdc3fjHSOedFg Julka → https://www.youtube.com/channel/UCh2wLfEpdd9Cqpm9RpAR4Uw Dziękujemy za pomoc w realizacji filmu➛ https://energylandia.pl/ ∙Instagram∙ Lexy → https://www.instagram.com/lexychaplin Kacper → https://www.instagram.com/KacperBlonsky Julka → https://www.instagram.com/juliakostera Marcin → https://www.instagram.com/marcindubiel Xavier → https://www.instagram.com/thehighboss Współpraca → stuu@gamellon.com

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Stuu

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 4,090,778 - 871,582,117 - 1,224 -
2019-09-03 Tue 4,091,555 +777 872,246,603 +664486 1,224 -
2019-09-04 Wed 4,093,148 +1593 873,068,822 +822219 1,225 +1
2019-09-05 Thu 4,094,719 +1571 874,071,468 +1002646 1,227 +2
2019-09-06 Fri 4,094,881 +162 874,318,931 +247463 1,227 -
2019-09-07 Sat 4,096,629 +1748 875,144,925 +825994 1,228 +1
2019-09-08 Sun 4,098,621 +1992 875,906,687 +761762 1,229 +1
2019-09-09 Mon 4,100,567 +1946 876,855,507 +948820 1,230 +1
2019-09-10 Tue 4,101,428 +861 877,452,447 +596940 1,231 +1
2019-09-11 Wed 4,102,678 +1250 878,319,364 +866917 1,232 +1
2019-09-12 Thu 4,104,789 +2111 879,246,411 +927047 1,234 +2
2019-09-13 Fri 4,105,664 +875 880,222,296 +975885 1,234 -
2019-09-14 Sat 4,106,981 +1317 880,791,027 +568731 1,235 +1
2019-09-15 Sun 4,108,647 +1666 881,535,927 +744900 1,236 +1
2019-09-16 Mon 4,109,474 +827 882,180,414 +644487 1,236 -
Podsumowanie ogółem +18696 +10598297 +12
Aktualizacja profilu za 1 godz. 51 min.