Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=OAyiwpJOi7o

Ci ludzie postanowili zostawić po sobie ślad w kosmosie! [Dotrzeć na Księżyc]

National Geographic
National Geographic - 10 Wyświetleń
0
10 Wyświetleń
Opublikowano 2019-08-06 05:26:16

SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/c/ngcpl?sub_confirmation=1 Zobaczymy, jak powstał pierwszy cywilny statek kosmiczny zaprojektowany do lądowania na Księżycu. Materiały archiwalne, wywiady i animacje pozwolą zrozumieć, ile trzeba poświęcić, żeby zrealiz

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału National Geographic

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-23 Sat 194,000 - 80,658,442 - 1,899 -
2019-11-24 Sun 194,000 - 80,973,689 +315247 1,901 +2
2019-11-25 Mon 195,000 +1000 81,224,714 +251025 1,902 +1
2019-11-26 Tue 195,000 - 81,651,172 +426458 1,905 +3
2019-11-27 Wed 196,000 +1000 81,914,722 +263550 1,907 +2
2019-11-28 Thu 196,000 - 82,312,214 +397492 1,909 +2
2019-11-29 Fri 197,000 +1000 82,750,632 +438418 1,910 +1
2019-11-30 Sat 198,000 +1000 83,231,593 +480961 1,911 +1
2019-12-01 Sun 199,000 +1000 83,759,069 +527476 1,914 +3
2019-12-02 Mon 200,000 +1000 84,478,143 +719074 1,918 +4
2019-12-03 Tue 200,000 - 84,853,140 +374997 1,919 +1
2019-12-04 Wed 201,000 +1000 85,279,365 +426225 1,921 +2
2019-12-05 Thu 202,000 +1000 85,668,985 +389620 1,922 +1
2019-12-06 Fri 202,000 - 86,043,798 +374813 1,924 +2
2019-12-07 Sat 203,000 +1000 86,247,030 +203232 1,926 +2
Podsumowanie ogółem +9000 +5588588 +27
Aktualizacja profilu za 8 godz. 46 min.