Naruciak
Naruciak
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=SkPEL6vFer0

Następny film

Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 4
Naruciak
128 Wyświetleń

Naruciak
Naruciak - 276 Wyświetleń
2
276 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-04 12:20:09

10 odcinek i eeee... Najgorszy oczywiście. Opisałbym jakoś ten odcinek ale boje się ze jutube usunie więc miłość, dzieci, family friendly, bajka tv. Moja grupa na fb! https://www.facebook.com/groups/Ciurakowagrupa/ SNAPCHAT: naruciakgaming FOTECZKI: https://www.facebook.com/NaruciakGaming INSTAGRAM: https://instagram.com/naruciak/ ♦ Kontakt: |► Mail: naruciakgaming@gmail.com |► Facebook: www.facebook.pl/NaruciakGaming |► Fragmenty utworów należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane wg prawa cytatu (art.29 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych)

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Naruciak

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-03 Tue 2,781,897 - 437,203,889 - 659 -
2019-09-04 Wed 2,782,746 +849 437,683,667 +479778 659 -
2019-09-05 Thu 2,783,392 +646 438,031,048 +347381 659 -
2019-09-06 Fri 2,784,646 +1254 438,837,903 +806855 660 +1
2019-09-07 Sat 2,785,658 +1012 439,525,869 +687966 660 -
2019-09-08 Sun 2,785,799 +141 439,717,982 +192113 660 -
2019-09-09 Mon 2,787,470 +1671 440,604,878 +886896 661 +1
2019-09-10 Tue 2,788,366 +896 441,063,447 +458569 661 -
2019-09-11 Wed 2,789,117 +751 441,458,393 +394946 661 -
2019-09-12 Thu 2,789,691 +574 441,996,303 +537910 661 -
2019-09-13 Fri 2,791,226 +1535 443,067,862 +1071559 662 +1
2019-09-14 Sat 2,791,923 +697 443,499,337 +431475 662 -
2019-09-15 Sun 2,792,974 +1051 444,116,448 +617111 663 +1
2019-09-16 Mon 2,793,962 +988 444,826,088 +709640 663 -
2019-09-17 Tue 2,794,669 +707 445,209,350 +383262 663 -
Podsumowanie ogółem +12772 +8005461 +4
Aktualizacja profilu za 3 godz. 37 min.

Następny film

Ciumkaj loczki: SZPITAL DZIECIĘCY 4
Naruciak
128 Wyświetleń