Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=A1cc4-FjDWI

Następny film

Konferencja „Bezpieczny Stadion”
Łączy nas piłka
232 Wyświetleń

CLJ: Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów - Na żywo

Łączy nas piłka
Łączy nas piłka - 217 Wyświetleń
0
217 Wyświetleń
Opublikowano 2018-11-03 12:38:31

Zapraszamy do transmisji z meczu Centralnej Ligi Juniorów, w którym Śląsk Wrocław zagra z Ruchem Chorzów. Subskrybuj kanał Łączy nas piłka ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Łączy nas piłka

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-09-02 Mon 637,965 - 208,145,845 - 2,521 -
2019-09-03 Tue 639,047 +1082 208,319,578 +173733 2,524 +3
2019-09-04 Wed 639,389 +342 208,614,751 +295173 2,524 -
2019-09-05 Thu 640,978 +1589 209,088,561 +473810 2,526 +2
2019-09-06 Fri 641,656 +678 209,399,474 +310913 2,527 +1
2019-09-07 Sat 642,050 +394 209,621,870 +222396 2,529 +2
2019-09-08 Sun 642,268 +218 209,712,563 +90693 2,532 +3
2019-09-09 Mon 642,523 +255 209,942,567 +230004 2,533 +1
2019-09-10 Tue 642,634 +111 210,042,485 +99918 2,535 +2
2019-09-11 Wed 642,805 +171 210,235,325 +192840 2,536 +1
2019-09-12 Thu 642,881 +76 210,420,496 +185171 2,541 +5
2019-09-13 Fri 642,847 -34 210,514,515 +94019 2,541 -
2019-09-14 Sat 642,849 +2 210,552,854 +38339 2,541 -
2019-09-15 Sun 642,859 +10 210,587,629 +34775 2,541 -
2019-09-16 Mon 642,855 -4 210,605,842 +18213 2,541 -
Podsumowanie ogółem +4890 +2459997 +20
Aktualizacja profilu za 1 godz. 10 min.

Następny film

Konferencja „Bezpieczny Stadion”
Łączy nas piłka
232 Wyświetleń