Dawid Frank
Dawid Frank
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=xiWNvLZLbFU

CO JEDZĄ ŻOŁNIERZE USA? TEST RACJI ŻYWNOŚCIOWEJ STANÓW ZJEDNOCZONYCH (MRE)

Dawid Frank
Dawid Frank - 58 Wyświetleń
0
58 Wyświetleń
Opublikowano 2019-03-09 12:16:52

Test MRE, racji żywnościowej USA. Czerwony przycisk ► https://goo.gl/8C8eNW Instagram ► https://www.instagram.com/dawidfrank/ Facebook ► https://www.facebook.com/DawidFrankYT

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Dawid Frank

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-11-29 Fri 1,320,000 - 208,568,299 - 208 -
2019-11-30 Sat 1,320,000 - 208,788,599 +220300 209 +1
2019-12-01 Sun 1,320,000 - 208,959,785 +171186 208 -1
2019-12-02 Mon 1,320,000 - 208,931,729 -28056 208 -
2019-12-03 Tue 1,320,000 - 209,030,311 +98582 208 -
2019-12-04 Wed 1,320,000 - 209,111,898 +81587 208 -
2019-12-05 Thu 1,320,000 - 209,188,595 +76697 208 -
2019-12-06 Fri 1,320,000 - 209,444,954 +256359 209 +1
2019-12-07 Sat 1,320,000 - 209,582,830 +137876 209 -
2019-12-08 Sun 1,320,000 - 209,695,366 +112536 209 -
2019-12-09 Mon 1,320,000 - 209,782,314 +86948 209 -
2019-12-10 Tue 1,320,000 - 209,874,118 +91804 209 -
2019-12-11 Wed 1,320,000 - 210,072,736 +198618 210 +1
2019-12-12 Thu 1,320,000 - 210,152,543 +79807 210 -
2019-12-13 Fri 1,320,000 - 210,233,408 +80865 211 +1
Podsumowanie ogółem - +1665109 +3
Aktualizacja profilu za 9 godz. 59 min.