Mandzio
Mandzio
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=qCLVDYF6AlA

Następny film

MANDZIO vs BLOWEK vs ZIEMNIAK
Mandzio
310 Wyświetleń

CO ZA AKROBATA! WOW! (Poly Bridge #18)

Mandzio
Mandzio - 722 Wyświetleń
0
722 Wyświetleń
Opublikowano 2018-04-03 08:40:07

Lubisz moje materiały? Zasubskrybuj kanał, kliknij w dzwoneczek oraz zostaw łapkę w górę pod filmem, pomożesz mu stać się bardziej popularnym. Dzięki! Jeżeli chcesz wspomóc moją pasję, jaką jest niewątpliwie przeżywanie do końca miesiąca, wyłącz adblocka bądź zakup koszulkę http://lukaszsamon.pl/sklep Na początku chciałbym Tobie bardzo podziękować za oglądanie materiału. Mam nadzieję, że podobało się na tyle abyś chciał/a mnie śledzić na moim portalach społecznościowych, a może nawet kupić gadżet związany z moją działalnością! ★ Koszulki ▶ http://lukaszsamon.pl/sklep ★ Polub moją stronę na Facebooku ▶ http://goo.gl/AHDDZu ★ Zobacz moje zdjęcia na Instagramie ▶ http://goo.gl/SeZjjj Dziękuję bardzo całe Wasze wsparcie, zawsze doceniam jak napiszecie komentarz lub zostawicie ocenę pod moim filmem! Proszę was o - bycie miłymi w komentarzach, - nie reklamowanie swoich kanałów, - zgłaszanie wszelkich botów podszywających się pode mnie. Jeżeli korzystasz z programu blokującego reklamy, nie mam z tym żadnego problemu, jednak bardzo byłbym wdzięczny gdybyś mógł go wyłączyć. YouTube jest moją pracą, nie byłbym w stanie produkować tyle filmów gdybym nie mógł poświęcić mu całej mojej uwagi.

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Mandzio

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-06-02 Sun 1,643,636 - 514,224,503 - 1,155 -
2019-06-03 Mon 1,643,625 -11 514,258,754 +34251 1,155 -
2019-06-04 Tue 1,643,526 -99 514,304,527 +45773 1,157 +2
2019-06-05 Wed 1,643,475 -51 514,351,642 +47115 1,157 -
2019-06-06 Thu 1,643,433 -42 514,399,096 +47454 1,157 -
2019-06-07 Fri 1,643,146 -287 514,470,253 +71157 1,157 -
2019-06-08 Sat 1,643,011 -135 514,524,628 +54375 1,156 -1
2019-06-09 Sun 1,643,008 -3 514,574,996 +50368 1,156 -
2019-06-10 Mon 1,642,917 -91 514,609,592 +34596 1,157 +1
2019-06-11 Tue 1,642,847 -70 514,648,092 +38500 1,157 -
2019-06-12 Wed 1,642,810 -37 514,694,904 +46812 1,157 -
2019-06-13 Thu 1,642,809 -1 514,750,580 +55676 1,157 -
2019-06-14 Fri 1,642,654 -155 514,804,446 +53866 1,157 -
2019-06-15 Sat 1,642,430 -224 514,869,002 +64556 1,155 -2
2019-06-16 Sun 1,642,369 -61 514,893,283 +24281 1,155 -
Podsumowanie ogółem -1267 +668780 -
Aktualizacja profilu za 0 godz. 18 min.