Keendi
Keendi
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=4xIPk9SRPdg

CO ZNAJDUJE SIĘ W SKRZYNCE W GDAŃSKU?! Fortnite Battle Royale | Keendi

Keendi
Keendi - 142 Wyświetleń
0
142 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-05 04:39:12

PONOWNY KONKURS NA PIMPKA: Instagram: http://bit.ly/Keendi-Instagram Jesli spodobal ci sie ten film to strzel lapke w gore nie zapomnij rowniez o subskrypcji ❤ z dzwoneczkiem! mozesz takze napisac mily komentarz oraz udostepnic film. Dzieki! Wbij tutaj: http://bit.ly/BESTCENA Najtańsze, najnowsze i najlepsze telefony w sieci! Fanpage: http://bit.ly/Keendi-Fanpage Grupa: http://bit.ly/Fortownicy Instagram: http://bit.ly/Keendi-Instagram Dobrowolny donate: http://bit.ly/Keendi-Donate Zostan sponsorem kanalu http://bit.ly/Keendi-Sponsor Kontakt/Wspolpraca: Kontakt: keendiyt@gmail.com Dzieki, ze jestescie

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Keendi

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-30 Wed 159,000 - 19,040,660 - 340 -
2019-10-31 Thu 159,000 - 19,042,655 +1995 341 +1
2019-11-01 Fri 159,000 - 19,049,979 +7324 341 -
2019-11-02 Sat 159,000 - 19,052,985 +3006 343 +2
2019-11-03 Sun 159,000 - 19,058,653 +5668 343 -
2019-11-04 Mon 159,000 - 19,061,110 +2457 343 -
2019-11-05 Tue 159,000 - 19,062,628 +1518 306 -37
2019-11-06 Wed 159,000 - 200,993 -18861635 7 -299
2019-11-07 Thu 159,000 - 201,555 +562 7 -
2019-11-08 Fri 159,000 - 202,000 +445 7 -
2019-11-09 Sat 159,000 - 202,450 +450 7 -
2019-11-10 Sun 159,000 - 203,056 +606 7 -
2019-11-11 Mon 159,000 - 203,796 +740 7 -
2019-11-12 Tue 159,000 - 208,013 +4217 8 +1
2019-11-13 Wed 159,000 - 208,485 +472 8 -
Podsumowanie ogółem - -18832175 -332
Aktualizacja profilu za 7 godz. 3 min.