Luure
Luure
Film osadzony źródło: youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=8zV4pI7QKDo

​????COOKING STREAM CZYLI PALIMY KUCHNIE #5 ???? * NOWY FILM - LINK W OPISIE* - Na żywo

Luure
Luure - 101 Wyświetleń
0
101 Wyświetleń
Opublikowano 2018-12-08 08:18:04

Zostań sponsorem i wyróżniaj się na czacie ! - https://goo.gl/5WDFXc #live #nazywo #luure NOWY FILM: https://www.youtube.com/watch?v=-2AQ30b_now ...

Pokaż więcej
0 Komentarze sort Sortuj według

Statystyki kanału Luure

Data Subskrybcje Wyświetlenia Wideo
2019-10-29 Tue 599,000 - 45,725,429 - 205 -
2019-10-30 Wed 599,000 - 45,738,093 +12664 205 -
2019-10-31 Thu 599,000 - 45,756,851 +18758 205 -
2019-11-01 Fri 599,000 - 45,793,570 +36719 205 -
2019-11-02 Sat 599,000 - 45,818,144 +24574 205 -
2019-11-03 Sun 599,000 - 45,845,742 +27598 205 -
2019-11-04 Mon 599,000 - 45,866,693 +20951 205 -
2019-11-05 Tue 599,000 - 45,888,722 +22029 205 -
2019-11-06 Wed 599,000 - 45,910,849 +22127 205 -
2019-11-07 Thu 599,000 - 45,936,719 +25870 205 -
2019-11-08 Fri 599,000 - 45,953,098 +16379 205 -
2019-11-09 Sat 599,000 - 45,973,738 +20640 205 -
2019-11-10 Sun 599,000 - 46,012,358 +38620 206 +1
2019-11-11 Mon 599,000 - 46,052,935 +40577 206 -
2019-11-12 Tue 599,000 - 46,095,180 +42245 206 -
Podsumowanie ogółem - +369751 +1
Aktualizacja profilu za 0 godz. 19 min.